سئو سایت ارزان

سئو سایت ارزانReviewed by Pouria Ariafar on Jan 27Rating: 5.0سئو سایت ارزان
سئو سایت ارزان

سئو سایت ارزان

سئو سایت ارزان

آیا سئو سایت ارزان در بازار پرقابت آنلاین امکان پذیر است؟ در ادامه توضیح مختصری در این باره میدیم.

سئو سایت دارای دو قسمت سئو داخلی و سئو خارجی می باشد، شاید امکان قیمت دهی برای اصلاح کدهای داخلی سایت به صورت قیمت ثابت وجود داشته باشد، اما سئو سایت برای هر کلمه به صورت جداگانه انجام می شود. مهترین عامل در قیمت دهی برای کلمات رقابتی بودن آن کلمه است. عموما افراد غیر حرفه ای قیمت های ثابت برای سئو در نظر می گیرند. چرا که مراحل و زمان لازم برای سئو کلمه ای مثل “سیستم گرمایشی” بسیار متفاوت با کلمه ای مثل “قیمت طراحی سایت” خواهد بود به طبع هزینه های لازم نیز بسیار متفاوت خواهد بود. لذا زمانی سئو سایت ارزان تر خواهد بود که کلمات کمتر جستجو شوند و رقبا فعالیت کمتری کرده باشند.
عوامل موثر در سئو سایت ارزان

  1. رقابتی بودن کلمه
  2. میزان جستجو
  3. وضعیت فعلی سایت
  4. میزان فعالیت رقبا
  5. بازه زمانی صحبت شده برای بالا بودن کلمه
  6. بازه زمانی صحبت شده برای بالا ماندن با آن کلمه
  7. رزومه شرکت سئو کار
  8. تضمین سئو

انواع روش های سئو سایت ارزان

1- سئو به شکل black hat (کلاه سیاه)

سئو کارانی که ارزان و از روش های متقلبانه استفاده می‌کنند عموما سئو سایت ارزان را در قالب های سئو تضمینی یا سئو در کوتاه ترین زمان نمایش می‌دهند. همچنین وب سایت هایی که با این روش ها سئو می‌شوند سریعتر در نتایج اول حضور پیدا می کنند و در مقابل احتمال پنالتی شدن سایت وجود دارد. سایتی که وارد سند باکس شود و یا بدتر از آن پنالتی شود بسیار سخت‌تر از یک سایت تازه تاسیس سئو میشود و قیمت سئو چنین سایتی بالاتر خواهد بود.

2- سئو به شکل white hat (کلاه سفید)

شاید سئو کاران کلاه سایه سئو سایت را ارزان تر انجام دهند اما کلاه سفید ها با صرف انرژی و تخصص در بازه زمانی بیشتر سایت را بدون خطر بهبود می دهند. همچنین هدف آنها جذب کاربر هدف و تبدیل آن به مشتری نهایی می باشد، در مقابل کلاه سیاه ها صرفا سیلی از کاربران که شاید هیچ ارتباطی به سایت شما نداشته باشند را به سایت شما هدایت می کنند که تعداد زیادی از ورودی ها بدون اجازه مخاطب می باشد. این نه تنها اعتبار شما را به خطر می اندازد بلکه با افزایش نرخ بانس ریت، گوگل سایت را به عنوان اسپم خواهد شناخت.

فراموش نکنید پروسه سئو یک فعالیت لبه تیغ است پس صرف سئو سایت ارزان پیمانکار مناسب نخواهد بود.

در پایان می توانید با معرفی سایت خود به ما فاکتوری از لیست هزینه ها دریافت کنید. همچنین ما تلاش می کنیم سئو سایت شما را با ارزان ترین قیمت ممکن با روش های اصولی انجام دهیم.