سئو سایت بیمارستان

سئو سایت بیمارستانReviewed by Pouria Ariafar on Feb 6Rating: 5.0سئو سایت بیمارستان
سئو سایت بیمارستان و افزایش رتبه مراکز درمانی

سئو سایت بیمارستان

 

 

سئو سایت بیمارستان و مراکز درمانی

امروزه مردم برای بهداشت و بیماریهای خود در اولین گام به موتور های جستجو روی می آورند، با توجه به اهمیت بازاریابی پس از بهینه کردن سئو سایت بیمارستان شما، کاربران هدف به شما مراجعه خواهند کرد..

گوگل تحقیقاتی به کمک شرکت inc که در ضمینه تحقیق و توسعه فعالیت می‌کند انجام داد تا درک کند بیماران چگونه مراقبت های بهداشتی خود را انجام می دهند و نقش اینترنت در انتخاب خدمات درمانی تا چه حدی است. پس از بررسی توسط تیم محقق 500 نفره نتایج زیر اخذ شد که نشان دهنده اهمیت سئو سایت بیمارستان می باشد.

  • بیماران سه برابر بیشتر از سایر رسانه ها به سایت بیمارستان ها مراجعه میکنند.
  • 77% بیماران قبل از انتخاب بیمارستان یا مرکز درمانی به اینترنت مراجعه می کنند.
  • بیمارانی که قبل از مراجعه رزرو انجام داده بودند، سه برابر بقیه در موتور های جستجو سرچ کرده بودند.

این ها نشان میدهد بهینه سازی سئو سایت بیمارستان نه تنها آمار بازدید را بالا می برد، بلکه کاربران هدفی که به شما مراجعه خواهند کرد را نیز افزایش می دهد.
نتایج تحقیقات گوگل به خوبی علت تلاش و سرمایه گذاری روی سئو سایت بیمارستان را مشخص می کند لیکن پنج دلیل اهمیت سئو سایت را بررسی می کنیم.

احساس رضایت بیماران:

یکی از مراحل افزایش رتبه سایت تولید محتوا می باشد، این به خودی خود نه تنها باعث مراجعه کاربر هدف به سمت شما می شود بلکه احساس رضایت و توجه را نیز در آنها ایجاد می کند.

مراجعه کاربران هدف:

با بهینه کردن سئو سایت مراکز درمانی و بیمارستان در مقایسه با سایر رسانه ها کاربران هدف بیشتر به سمت شما می آند، بطور مثال زمانی که سئو سایت شما خوب باشد شخصی که در مورد درد ناحیه زانو خود جستجو می کند، به سایت شما می رسد و احتمال دارد همان لحظه برای مراجعه وقت رزرو کند. گوگل این پروسه انتخاب کاربران را لحظه صفر حقیقت (ZMOT) معرفی کرده، وی تلاش می کند بهترین نتایج را که مربوط به جستجو می باشد به کاربران نمایش دهد.

مرقون به صرفه:

هزینه بهینه سازی سئو سایت به مراتب از سایر تبلیغات پایین تر است و در عین حال بازده بسیار بالاتری خواهد داشت. لازم به ذکر است این نوع تبلیغ ارزش دراز مدت خواهد داشت، حتی اگر رقبای شما تلاش بیشتری کنند و شما دست از کار بکشید شما از نتایج حذف نمی شوید و تنها احتمال تنزل رتبه شما به صفحات بعد وجود دارد، بنابراین گوگل توجه خاصی به سایت های قدیمی تر دارد و ارزش خاصی برای این صفحات قائل است.

تلفن همراه :

طبق تحقیقات گوگل بالای ۵۰ درصد از جستجو کنندگانی که با تلفن همران سرچ کرده اند، به مرحله رزرو و مراجعه رسیدند درحالی که 34% از کسانی که در دسکتاپ جسجو کردند به این مرحله رسیدند، استفاده چشم گیر مردم از تلفن همراه در کشور ما نمایان گر اهمیت بهبود سئو همچنین بهینه کردن سایت برای این دستگاه ها می باشد.

رقبا شما در این ضمینه سرمایه گذاری کرده اند:

در کنار سایت تحقیقات کلامی نیز تاثیر بسیاری دارد با توجه به سرمایه گذاری رقبا نه تنها شما این بازار را از دست خواهید داد، بلکه تبلیغات کلامی جستجو کنندگان را نیز از دست خواهید داد.
در پایان در صورت وجود هرگونه سوال می توانید از مشاوره رایگان متخصصین سئو میزفا استفاده کنید و یا بهبود وضعیت سئو سایت بیمارستان خود را به ما بسپارید.

 

 

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل
سئو سایت شارژ
سئو سایت فروش فایل
سئو سایت علمی
سئو سایت هتل و اماکن اقامتی
سئو سایت دکوراسیون و لوازم منزل
سئو سایت های هنری و ادبی