سئو سایت دانلودReviewed by Pouria Ariafar on Feb 9Rating: 5.0سئو سایت دانلود
سئو سایت دانلود
سئو سایت دانلود

 

 

سئو سایت دانلود

با وجود فعالیت متداوم سایت های قدیمی تر، و امتیازی که گوگل برای این سایتهای قائل است، سئو سایت دانلودی که تازه شروع به کار کرده است فرآینده پیچیده ای خواهد داشت و شامل زمان و هزینه بیشتری می باشد.

نکاتی که می تواند به سئو سایت دانلود کمک کند:

1- مطالبی شامل توضیحات و یا آموزش برای هر لینک ایجاد کنید، بهتر است هر فایل دارای یک صفحه جداگانه برای دانلود باشد.

2- رابط کاربری (UI) زیبا نه تنها می تواند به پایین آوردن نرخ خروج کمک کند، بلکه باعث به یاد ماندنی شدن سایت شما و بازگشت کاربر در آینده به سایت شما می شود و این موضوع می‌تواند بر روی سئو سایت اثری مستقیم بگذارد. تبلیغات نباید ظاهر سایت شما را خراب کنند.

3- اصول یوزر فرندلی را رعایت کنید، کاربر نهایتا با 3 کلیک باید بتواند فایل خود را دانلود کند.

4- از مطالب تخصصی تر و مرتبط به هم شروع کنید و کم کم دایره فعالیت خود را گسترش دهید، به طور مثال اگر فایلهای PDF را در اختیار کاربران می گذارید، درآغاز فقط کتاب های داستان کودکانه را منتشر کنید. این کار کمک می کند کلمات کلیدی انتخاب شده برای شما کمتر رقابتی باشند و این به سئو کلمات کلیدی رقابتی تر کمک خواهد کرد و اعتبار سایت کم کم بیشتر شود. تا بتوانید در سئو سایت دانلودی وارد رقابت شوید.

بطور قطع اینها مواردی بسیار جزئی در سئو داخلی و سئو خارجی بودن و تمام اصول سئو در جهت افزایش رتبه سایت باید در سایت شما رعایت شود. پیشنهاد می شود حتما سئو سایت دانلودی خود را به متخصصین سئو بسپارید. همچنین میزفا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و حل سوالات احتمالی شما در ضمینه سئو سایت دانلود می باشد.

 

[av_button_big label=’درخواست بهینه سازی رتبه سایت’ description_pos=’below’ link=’page,324′ link_target=” icon_select=’yes-left-icon’ icon_hover=’aviaTBicon_hover’ icon=’ue8c7′ font=’entypo-fontello’ custom_font=’#ffffff’ color=’custom’ custom_bg=’#fd646e’ color_hover=’custom’ custom_bg_hover=’#555555′ admin_preview_bg=” av_uid=’av-4izo71′][/av_button_big]

 

 

[av_postslider link=’category,26′ columns=’4′ items=’8′ offset=’no_duplicates’ contents=’title’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’10’ av_uid=’av-2t2dkd’]