سئو سایت داینامیک

سئو سایت داینامیکReviewed by Pouria Ariafar on Feb 7Rating: 5.0سئو سایت داینامیک
سئو سایت داینامیک

سئو سایت داینامیک

 

 

سئو سایت داینامیک

در حقیقت سئو سایت ارتباطی با زبان سمت سرور سایت ندارد، اما دسترسی هایی که به وب مستران در پنل ادمین این سایت ها داده می شود، باید امکان سئو سایت داینامیک را فراهم کند.
بطور مثال زمانی که ادرس چند عکس از دیتابیس به صورت داینامیک خوانده می شود، باید فیلد مربوط به alt تصاویر نیز در جدول دیتایس باشد و کاربر امکان پرکردن آن را داشته باشد.
عموما سایت های داینامیک از URL هایی استفاده می کنند که برای موتور های جستجو معنی ندارد، مثلا example.com?q=home که می تواند به صفحه home اشاره کند و باید به جای آن با استفاده از mod_rewrite ادرس را به صورت example.com/home نمایش داد. ( مقاله جامع ما درباره تاثیر ادرس در سئو را بخوانید)

با داینامیک شدن سایت حفره های نفوذ افزایش می یابد، اگر سایت شما برای ساعاتی به مخاطبان خدمات ندهد، شما امتیاز منفی کسب خواهید کرد. پس حتما برای امنیت سایت خود هزینه کنید. استفاده از لایبرری های بروز و آخرین نسخه نرم افزارها روی هاست در کنار کد نویسی صحیح می تواند این خطر را تا حد زیادی کاهش دهد.
اگر قصد استفاده از cms های آماده را دارید حتما از نسخه های معتبر آن مانند وردپرس و جوملا استفاده کنید. سئو سایت داینامیکی که توسط این cms ها ساخته شده، بهینه تر می باشد و بسیاری از امکانات برای بهبود سئو در این cms ها در نظر گرفته شده است. در ضمن اگر قصد سفارش cms اختصاصی را دارید حتما از برنامه نویسان بخواهید که cms شما را سئو بیس طراحی کنند.

در پایان در صورت وجود هرگونه سوال در این مورد می توانید از مشاوره متخصصین ما استفاده کنید و یا سئو سایت داینامیک خود را به ما بسپارید.

 

 

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل
سئو سایت شارژ
سئو سایت فروش فایل
سئو سایت علمی
سئو سایت هتل و اماکن اقامتی
سئو سایت دکوراسیون و لوازم منزل
سئو سایت های هنری و ادبی