مشاوره حرفه ای سئو و فروش از گوگل

توسط

مشاوره سئو

۴

تعداد پنل قابل سفارش

۳

متخصص آماده انجام

بسیار زیاد

اثرگذاری بر سئو

مشاوره سئو

یکی از خدمات سئو توسط میزفا مشاوره در زمینه سئو است، در ادامه درباره اهمیت دریافت مشاوره سئو صحبت خواهیم کرد و اینکه این پتانسیل وجود دارد تا با دریافت یک ارائه حرفه ای و گرفتن مشاوره تخصصی سئو قدمی خوب و مناسب در رشد کسب و کار خود بردارید. همینطور معرفی خواهیم کرد چه کسی قرار هست در حوزه سئو به شما مشاوره کاربردی بدهد و آیا مشاوره رایگان سئو داریم و اگر نه هزینه خدمات مشاوره به چه صورت است. همینطور یک فرم درخواست مشاوره هم در این صفحه تعبیه شده است.

میدانید که هزینه های سئو کم نیست ولی شما میتوانید حتی بدون پرداخت هزینه های بالای سئو، با دریافت مشاوره ماهانه به حل چالش های سئویی خود پایان دهید.

سئو چیست؟

سئو چیست؟ سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، یعنی سایت را برای ربات های گوگل بهینه سازی کنیم تا رتبه های بالا در جستجوهای مردم کسب کنیم ولی طبیعتا این هدف اصلی ما نیست، بلکه هدف اصلی ما افزایش کاربران هدفمند است، که یک روش آن به کمک ربات های گوگل است، درواقع هدف اصلی کاربر است که به واسطه ربات به آن میرسیم. داشتن یک مشاور سئو حرفه ای در اینجا نقش خود را به خوبی نمایش میدهد، اینکه لشکر سیاه بفرستد یا کاربری هدفمند که احتمال مشتری آن زیاد است.

چالش چیست؟

مشاوره خوب سئو در هر زمانی کارساز است ولی بیشتر زمانی که خیلی از مدیران وبسایت ها و صاحبان کسب و کارها نمی‌دانند که باید از کجا بهینه سازی وبسایت خودشان را شروع کنند و چطور و به چه صورت و با چه استراتژی باید سئو سایت خودشان را پیش ببرند و تا بتوانند در این فضای پررقابت آنلاین حرفی برای گفتن داشته باشند. اینجا است که یک متخصص سئو میتواند با مشاوره دادن در حوزه سئو، کسب و کار شما را همراهی کند. به عبارتی ساده تر برای رسیدن به هدفتان به کمک سئو چه کاری را باید انجام دهید و چه کاری را نباید انجام دهید.

از طرفی هر روز بر اهمیت سئو افزایش پیدا می‌کند مخصوصا وقتی که بالای ۹۰ درصد از کاربران دنیا برای رفع نیاز خود به سمت موتورهای جستجو می‌روند.

بهترین زمان مشاوره

بهترین زمان مشاوره قبل از زدن سایت هست. یک متخصص سئو طبیعتا مشاوره مختلفی در بازه های مختلف به شما می‌تواند بدهد مثلا اگر ابتدای زدن سایت باشید نوع مشاوره فرق دارد و اگر زمان زیادی از زدن سایت شما گذشته باشد نوع مشاوره متفاوت می‌شود، پیشنهاد می‌شود اگر سایتی نزدید بهترین زمان برای دریافت مشاوره است تا بتوانید با یک استراتژی قوی تر جلو بروید.

با این حال همیشه گرفتن مشاوره در هر قدمی هم باشید میتواند برای شما مفید باشد.

دریافت مشاوره سئو، انجام سئو را ارزان می‌کند

شما با دریافت مشاوره سئو سایت توسط کارشناس سئو می‌توانید تا حدودی در تصمیم گیری های سئویی خود مسیر بهتر را انتخاب کنید و هدف دادن مشاوره توسط یک متخصص سئو هم همین است تا شما بتوانید براساس اطلاعاتی که در زمینه کسب و کار خود دارید به کمک سئو آن را در مسیر درست رشد دهید.

چرا دریافت مشاوره ارزان تر تمام می‌شود؟ به این دلیل که در خدمات مشاوره صرفا متخصص سئو تحلیل و مشاوره میدهد ولی کار عملی و نهایی توسط شما انجام می‌شود هر چند بعد از انجام دادن کار عملی امکان دوباره تحلیل و مشاوره بر روی عمل شما هم وجود دارد ولی چون خود متخصص سئو کار عملی یعنی پیاده سازی سئو را در عمل انجام نمی‌دهد هزینه سئو سایت شما از نظر مالی به شدت کاهش پیدا می‌کند، هر چند ممکن است هزینه زمانی توسط شما بیشتر شود، یعنی زمان زیادی برای اعمال و بهبود ساییتان بگذارید.

ولی هیچ چیز بدتر از مشاوره بد سئو نیست، همیشه سعی کنید به دنبال یک مشاور خوب سئو باشید و باور کنید دادن هزینه به یک کسی که مشاوره خوبی برای شما در زمینه سئو انجام داده صرفا معنای هزینه نمیدهد و بلکه سرمایه است ولی دادن هزینه های اندک برای گرفتن مشاوره های ارزان و سطحی صرفا هدر دادن وقت، مال و انرژی است، هر چند اکثر دوستان ابتدا چندین بار به دنبال مشاوره رایگان و یا ارزان قیمت هستند و تصور میکنند با گرفتن مشاوره سئو ولی ارزان یک برند خوب کسب کرده اند و بعد انکه سایت یک مسیر کچ و اشتباه را پیش گرفت بسیار فرصت از دست دادند به این فکر می‌کنند که ای کاش قدم‌های اولیه اصولی تر برداشته می‌شد.

هیچ چیز بی دلیل ارزان نیست، کسب رتبه های موقت با روش های غیراصولی باعث پیشرفت کسب و کار شما نمی‌شود.

مشاور حرفه ای سئو رایگان می‌شود؟

کلمات حرفه ای و باکیفیت در کنار رایگان کمی سخت معنا می‌دهد به این کاملا طبیعی است مثل ان است که بگویم قصد دارم یک شبه موفق شوم، طبیعتا کلمه موفقیت و یک شبه همخوانی ندارند. شمایی که الان در حال خواندن این متن هستید، کمی فکر کنید که آیا می‌توانید بدون گذاشتن وقت زیاد یک کار حرفه ای و باکیفیت انجام دهید؟ پس اگر دنبال کار باکیفیت هستید نیاز به گذاشتن وقت است و گذاشتن وقت مثل همه افراد متخصص دنیا رایگان نیست، هر چند ما مشاوره رایگان سئو هم داریم و میتوانید ایمیل بزنید ولی اگر دنبال مشاوره حرفه ای سئو می‌گردید در ادامه همراه ما باشید.

مشاوره سئو توسط میزفا + هزینه

تجربه چند ساله میزفا در کنار مشاوره و تدریس ۱۰۰ ها ساعت در دانشگاه ها و فضای آنلاین و …. قصد نداریم تعارف از خود را ادامه دهیم و چند خط بنویسیم هر چند جز نمونه کار واقعی چیز دیگر نیست ولی فقط بدانید تمام تلاش خود را میکنیم تا بهترین تجربه مشاوره را کسب کنید و این برای شما مهم تر است تا تجربه موفق ما که مربوط به گذشته می‌شود.

بدون هزینه شما میتوانید از مشاوره رایگان میزفا توسط بخش پشتیبانی بهره ببرید. سعی می‌شود در کمترین زمان ممکن پاسخ شما داده شود. راه ارتباطی از طریق ایمیل میزفا می‌باشد، آدرس ایمیل میزفا در انتهای سایت بخش فوتر موجود است.

 • نوع بررسی —-> بدون بررسی قبلی از سایت
 • ضبط ویدیو تخصصی  —> بدون ضبط ویدیو
 • ساعت مشاوره —> گفتگوی ایمیلی
 • طول مشاوره —>  —
 • پیش‌نیاز این مشاوره —> ندارد
 • مشاوره فروش —> ندارد
 • مشاوره تجربه کاربری —> ندارد
 • فیلم‌های تخصصی —> ندارد
 • مشاور دهنده —> پشتیبان میزفا

⏳ زمان پروژه: هر زمان

💲 تعرفه پروژه: رایگان

 

هزینه مشاوره سئو بدون بررسی قبلی سایت شما ساعتی ۵۰۰ هزارتومن است که توسط متخصص سئو امکان مکالمه تلفنی وجود دارد، این ساعت می‌تواند براساس نیاز شما بیشتر هم شود.

 • نوع بررسی —-> بدون بررسی قبلی از سایت
 • ضبط ویدیو تخصصی —-> بدون ضبط ویدیو
 • ساعت مشاوره —> یک ساعت تلفنی
 • طول مشاوره —>  یک بار
 • پیش‌نیاز این مشاوره —> ندارد
 • مشاوره فروش —> ندارد
 • مشاوره تجربه کاربری —> ندارد
 • فیلم‌های تخصصی —> ندارد
 • مشاور دهنده —> متخصص سئو

⏳ زمان پروژه: یک بار

💲 تعرفه پروژه: ۵۰۰,۰۰۰ هزارتومان

 

هزینه مشاوره سئو با بررسی دقیق سایت شما در نتایج گوگل در ابزار سرچ کنسول و همینطور در ابزار گوگل آنالیتیکس و ضبط یک ساعت ویدیو و همینطور ۱ ساعت مشاوره تلفنی ۹۰۰ هزارتومن است. این ساعت می‌تواند براساس نیاز شما بیشتر هم شود.

 • نوع بررسی —-> یک بار بررسی سایت
 • ضبط ویدیو تخصصی —-> یک ساعت ضبط ویدیو
 • ساعت مشاوره —> یک ساعت تلفنی
 • طول مشاوره —> یک بار
 • پیش‌نیاز این مشاوره —> دسترسی به سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس
 • مشاوره فروش —> ندارد
 • مشاوره تجربه کاربری —> ندارد
 • فیلم‌های تخصصی —> ندارد
 • مشاور دهنده —> متخصص سئو

⏳ زمان پروژه: ۷ روز تا ضبط فیلم یک ساعت و یک بار به مدت یک ساعت مکالمه تلفنی

💲 تعرفه پروژه: ۹۰۰,۰۰۰ هزارتومان

هزینه مشاوره سئو با بررسی دقیق سایت شما در نتایج گوگل در ابزار سرچ کنسول و همینطور در ابزار گوگل آنالیتیکس در کنار مشاوره فروش و بهبود تجربه کاربری به صورت یک بار در هفته و ضبط یک ساعت ویدیو و ۱ ساعت مشاوره به صورت ماهانه و همینطور نزدیک به ۱۵ ساعت فیلم از قبل ضبط شده ۸.۵ میلیون تومان برای ۶ ماه است. این پنل ایده برای افزایش فروش و بهبود تجربه کاربری سایت شما هم در زمان مشاوره تلفنی ارائه می‌شود. پنل VIP به صورت ماهانه ارائه نمی‌شود و فقط به صورت ۶ ماه و ۱۲ ماه صورت می‌گیرد.

 • نوع بررسی —-> بررسی خودکار هفتگی سایت و ارسال گزارش آخر هفته
 • ضبط ویدیو تخصصی —-> یک ساعت ضبط ویدیو هر ماه
 • ساعت مشاوره —> یک ساعت تلفنی هر ماه
 • طول مشاوره —>  ۶ ماه
 • پیش‌نیاز این مشاوره —> دسترسی به سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس
 • مشاوره فروش —> دارد
 • مشاوره تجربه کاربری —> دارد
 • فیلم‌های تخصصی —> دارد (دادن یک سری فیلم های تخصصی و مکمل درباره سئو و فروش به شما به صورت رایگان)
 • مشاور دهنده —> متخصص سئو

⏳ زمان پروژه: ۶ ماه

💲 حداقل تعرفه پروژه: ۸,۵۰۰,۰۰۰ هزارتومان

کدوم از متخصصین میزفا در این خدمات کنار شما هستند؟

خدمات میزفا رو چه کسانی انجام میدن؟ ممکنه یکی از اعضا انجام بده و یا ممکنه گروهی کار کنیم، بستگی به مدیر پروژه داره.
برخی از اعضا:
پوریا آریافر
پوریا آریافر

مشاور و استراتژیست سئو

علی شهابی فر
علی شهابی‌فر

وب مستر سئو

محمدعرفان صدری
محمدعرفان صدری

متخصص سئو

مینا جوادی
مینا جوادی

متخصص سئو

آرمین دارابی نژاد
آرمین دارابی‌نژاد

متخصص سئو

برای افراد زیر این خدمات مفید هست

 • مشاوره تقریبا به درد همه نوع گروه افراد میخوره
 • دوستانی که نمیدونن از کدوم خدمات میزفا استفاده کنن
 • دوستانی که دنبال یک مربی و یا منتور در کنار سایت خودشون میگردن
 • دوستانی که اول راه هستند و دارن سایت رو طراحی میکنن و یا طراحی کردن ولی قصد دارن قدم اولیه رو محکم بردارن

سوالات متداول

پاسخ درخواست شما کمتر از ۲۴ ساعت کاری طول خواهد کشید.

در انتهای سایت آدرس ایمیل پشتیبانی میزفا هست، لطفا پیغام بدید تا به شما کمک کنیم.

اگر وبسایت شما طراحی شده و محتوا گذاشتید، حالا ایندکس شده یا نشده مهم نیست، میتونید از پنل حرفه ای یا VIP استفاده کنید چون در این پنل متخصص سئو میتونه وبسایت شما رو قبل دادن مشاوره بررسی کنه ولی اگر وبسایت شما هنوز طراحی نشده پنل ساده گزینه بهتری هست.

پنل حرفه ای و یا VIP این امکان رو به متخصص میزفا میده که قبل مشاوره دادن به شما، یک بررسی دقیق بکنه و همینطور یک ساعت فیلم از سئوی سایت شما ضبط کنه. پیشنهاد میشه یکی از این دو پنل رو انتخاب کنید.

پنل VIP پیشنهاد میشه. هر هفته سایت شما بررسی میشه. هر ماه یک ساعت تلفنی و یک ساعت فیلم ضبط شده از سئوی سایت شما گرفته میشه، جدا از مشاوره فروش و تجربه کاربری. در این پنل میتونید اطلاعات خوب به صورت عملی یاد بگیری و مسیر درست رو پیش بری.

برای شما پنل ساده مشاوره سئو پیشنهاد میشه.

در پنل مشاوره حرفه ای و VIP ما نیاز به دسترسی سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس داریم، بعد از اینکه شما فرم زیر پر کردید و یکی از این دو تا پنل انتخاب کردید، ما به شما پیغام میدیم و ایمیل و اطلاعات لازم رو ارسال میکنیم. پس لازم نیست کاری بکنید و منتظر پیغام ما باشید.

آماده ای شروع کنی؟

2 پاسخ

 1. ولا دیگه قیمت ها اینقدر رفته بالا که نگو اونایی که به ارزوهاشوون رسیدن که رسیدن ،ماهم باید بشینیم نگاشون کنیم

  1. سلام کامی عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشی.
   اونایی که به آرزوهاشون رسیدن قطعا ننشستن تا بقیه رو نگاه کنن، بلکه بلند شدن و از منابع موجود استفاده کردن. منابع هم میتونه پولی باشه یا رایگان.
   خداروشکر در حوزه ما منابع رایگان زیاده ولی ایا در حوزه شما منابع رایگان اصلا هست؟ من سایت شما رو بررسی کردم، شما یک سایت فروشگاهی دارید و یک لپ تاپ با سخت افزار متوسط به سمت ضعیف دسته دوم گذاشتید ۲۰ میلیون. ایا قیمت این خیلی بالا نیست؟ من اگر دنبال منابع رایگان در حوزه شما باشم اصلا میتونم پیدا کنم؟ خیر ولی شما میتونید در حوزه ما کلی منابع رایگان پیدا کنید.
   در همین میزفا کلی منابع رایگان باکیفیت داریم که میتونید بدون هیچ نوع پرداختی استفاده کنید. از مقاله گرفته تا دوره رایگان، حتی مشاوره رایگان هم داریم که در صفحه درج شده. حال دیگه بستگی به خود شما داره وگرنه خیلی ها بلند شدن و دارن از رایگان ها استفاده میکنن و حاصل اون شده ۱۰ هزار کامنت در ۳۰۰ مقاله در بلاگ میزفا.
   امیدوارم پاسخم به شما کمکی کرده باشه.
   پیروز باشی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توی میزفا مشکلات واقعی رو حل میکنیم 🙂

چه کاری می تونیم برای شما انجام بدیم؟

خدمات رپورتاژ

کمک میکنیم تا بتونید براساس بودجه و رقبایی که دارید، کجا رپورتاژ برید و با چه کلمه کلیدی و به چه صورتی تا نتیجه بگیرید.

مشاوره سئو

کمک میکنیم تا بتونید سئو سایتتون رو براساس هدف‌تون و با کمترین هزینه زمانی و مالی در یک مسیر روشن ارتقا بدید.

خدمات سرچ کنسول

کمک میکنیم تا بتونید از بهترین ابزار سئو گوگل نهایت استفاده ببرید، در کنار ما نگران مهارت و تجربه استفاده این ابزار نباشید.

کانفیگ ابزارهای سئو

کمک میکنیم تا بتونید هر نوع ابزار سئویی که دارید رو به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، براتون کانفیگ میکنیم و همینطور یاد میدیم.

افزایش سرعت سایت

کمک میکنیم تا بتونید مشکل کندی سرعت سایتتون حل کنید، بحرانی که در اکثر سایت ها هست و هر کسی حل کنه قدم مهمی برداشته.

آموزش خصوصی سئو

کمک میکنیم تا بتونید خودتون مسیر سئویی سایتتون رو پیدا کنید، کاری که شاید بعد رفتن کلی آموزش عمومی نتونستید انجام بدید.

خدمات سئو محلی

کمک میکنیم تا بتونید کسب و کارتون رو در شهر و منطقه خودتون نمایش بدید، در نقشه گوگل بالا باشید و بیشتر دیده بشید.

طراحی لندینگ پیج ۳۶۰ درجه

کمک میکنیم تا بتونید به هدف اصلی تون از طراحی برسید، در طراحی ۳۶۰ درجه، نکات سئویی، فروش، تجربه کاربری و ... لحاظ میشه.

خدمات ۳۶۰ درجه سئو

کمک میکنیم تا بتونید جزء بهترین باشید. هر کاری که لازم باشه به صورت کامل از ابتدا تا انتها خودمون برای سئو سایتتون انجام میدیم.

برخی از نمونه کارهای مربوط به سئو

نظر کارفرمایان میزفا

داود حسنلو
متخصص ماشین
نریمان کاظمی
خدمات بازرگانی در لیتوانی
علی صداقت
مدیر شرکت مانی نور
آقای خدمتکار
مدیر سایت توپولوها
از سال ​
۹۰ میزفا
با شما بوده

صداقت + تخصص + تجربه ویژگی‌هایی هست که سعی کردیم در تیم میزفا پیاده سازی کنیم، ما بهترین نیستیم ولی تلاش کردیم از دیروز خود بهتر باشیم.
خداروشکر به کمک شما همراهان عزیز هر ساله به اهداف مشخص شده خودمون تونستیم برسیم، و سعی می‌کنیم برای رسیدن به هدف‌های بزرگ‌تر ویژگی‌های اشاره شده رو به بهترین شکل ممکن ارتقا بدیم.
شک نکنید در همکاری با ما لذت خواهید برد چرا که اولویت ما، اولویت‌های شماست و هدف شما هدف ماست.