مشاوره حرفه ای سئو و فروش از گوگل

توسط

مشاوره سئو

این خدمات برای چه کسانی مناسب هست:

مشاوره سئو

یکی از خدمات سئو توسط میزفا مشاوره در زمینه سئو است، در ادامه درباره اهمیت دریافت مشاوره سئو صحبت خواهیم کرد و اینکه این پتانسیل وجود دارد تا با دریافت یک ارائه حرفه ای و گرفتن مشاوره تخصصی سئو قدمی خوب و مناسب در رشد کسب و کار خود بردارید. همینطور معرفی خواهیم کرد چه کسی قرار هست در حوزه سئو به شما مشاوره کاربردی بدهد و آیا مشاوره رایگان سئو داریم و اگر نه هزینه خدمات مشاوره به چه صورت است. همینطور یک فرم درخواست مشاوره هم در این صفحه تعبیه شده است.

میدانید که هزینه های سئو کم نیست ولی شما میتوانید حتی بدون پرداخت هزینه های بالای سئو، با دریافت مشاوره ماهانه به حل چالش های سئویی خود پایان دهید.

سئو چیست؟

سئو چیست؟ سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، یعنی سایت را برای ربات های گوگل بهینه سازی کنیم تا رتبه های بالا در جستجوهای مردم کسب کنیم ولی طبیعتا این هدف اصلی ما نیست، بلکه هدف اصلی ما افزایش کاربران هدفمند است، که یک روش آن به کمک ربات های گوگل است، درواقع هدف اصلی کاربر است که به واسطه ربات به آن میرسیم. داشتن یک مشاور سئو حرفه ای در اینجا نقش خود را به خوبی نمایش میدهد، اینکه لشکر سیاه بفرستد یا کاربری هدفمند که احتمال مشتری آن زیاد است.

چالش چیست؟

مشاوره خوب سئو در هر زمانی کارساز است ولی بیشتر زمانی که خیلی از مدیران وبسایت ها و صاحبان کسب و کارها نمی‌دانند که باید از کجا بهینه سازی وبسایت خودشان را شروع کنند و چطور و به چه صورت و با چه استراتژی باید سئو سایت خودشان را پیش ببرند و تا بتوانند در این فضای پررقابت آنلاین حرفی برای گفتن داشته باشند. اینجا است که یک متخصص سئو میتواند با مشاوره دادن در حوزه سئو، کسب و کار شما را همراهی کند. به عبارتی ساده تر برای رسیدن به هدفتان به کمک سئو چه کاری را باید انجام دهید و چه کاری را نباید انجام دهید.

از طرفی هر روز بر اهمیت سئو افزایش پیدا می‌کند مخصوصا وقتی که بالای ۹۰ درصد از کاربران دنیا برای رفع نیاز خود به سمت موتورهای جستجو می‌روند.

بهترین زمان مشاوره

بهترین زمان مشاوره قبل از زدن سایت هست. یک متخصص سئو طبیعتا مشاوره مختلفی در بازه های مختلف به شما می‌تواند بدهد مثلا اگر ابتدای زدن سایت باشید نوع مشاوره فرق دارد و اگر زمان زیادی از زدن سایت شما گذشته باشد نوع مشاوره متفاوت می‌شود، پیشنهاد می‌شود اگر سایتی نزدید بهترین زمان برای دریافت مشاوره است تا بتوانید با یک استراتژی قوی تر جلو بروید.

با این حال همیشه گرفتن مشاوره در هر قدمی هم باشید میتواند برای شما مفید باشد.

دریافت مشاوره سئو، انجام سئو را ارزان می‌کند

شما با دریافت مشاوره سئو سایت توسط کارشناس سئو می‌توانید تا حدودی در تصمیم گیری های سئویی خود مسیر بهتر را انتخاب کنید و هدف دادن مشاوره توسط یک متخصص سئو هم همین است تا شما بتوانید براساس اطلاعاتی که در زمینه کسب و کار خود دارید به کمک سئو آن را در مسیر درست رشد دهید.

چرا دریافت مشاوره ارزان تر تمام می‌شود؟ به این دلیل که در خدمات مشاوره صرفا متخصص سئو تحلیل و مشاوره میدهد ولی کار عملی و نهایی توسط شما انجام می‌شود هر چند بعد از انجام دادن کار عملی امکان دوباره تحلیل و مشاوره بر روی عمل شما هم وجود دارد ولی چون خود متخصص سئو کار عملی یعنی پیاده سازی سئو را در عمل انجام نمی‌دهد هزینه سئو سایت شما از نظر مالی به شدت کاهش پیدا می‌کند، هر چند ممکن است هزینه زمانی توسط شما بیشتر شود، یعنی زمان زیادی برای اعمال و بهبود ساییتان بگذارید.

ولی هیچ چیز بدتر از مشاوره بد سئو نیست، همیشه سعی کنید به دنبال یک مشاور خوب سئو باشید و باور کنید دادن هزینه به یک کسی که مشاوره خوبی برای شما در زمینه سئو انجام داده صرفا معنای هزینه نمیدهد و بلکه سرمایه است ولی دادن هزینه های اندک برای گرفتن مشاوره های ارزان و سطحی صرفا هدر دادن وقت، مال و انرژی است، هر چند اکثر دوستان ابتدا چندین بار به دنبال مشاوره رایگان و یا ارزان قیمت هستند و تصور میکنند با گرفتن مشاوره سئو ولی ارزان یک برند خوب کسب کرده اند و بعد انکه سایت یک مسیر کچ و اشتباه را پیش گرفت بسیار فرصت از دست دادند به این فکر می‌کنند که ای کاش قدم‌های اولیه اصولی تر برداشته می‌شد.

هیچ چیز بی دلیل ارزان نیست، کسب رتبه های موقت با روش های غیراصولی باعث پیشرفت کسب و کار شما نمی‌شود.

مشاور حرفه ای سئو رایگان می‌شود؟

کلمات حرفه ای و باکیفیت در کنار رایگان کمی سخت معنا می‌دهد به این کاملا طبیعی است مثل ان است که بگویم قصد دارم یک شبه موفق شوم، طبیعتا کلمه موفقیت و یک شبه همخوانی ندارند. شمایی که الان در حال خواندن این متن هستید، کمی فکر کنید که آیا می‌توانید بدون گذاشتن وقت زیاد یک کار حرفه ای و باکیفیت انجام دهید؟ پس اگر دنبال کار باکیفیت هستید نیاز به گذاشتن وقت است و گذاشتن وقت مثل همه افراد متخصص دنیا رایگان نیست، هر چند ما مشاوره رایگان سئو هم داریم و میتوانید ایمیل بزنید ولی اگر دنبال مشاوره حرفه ای سئو می‌گردید در ادامه همراه ما باشید.

در چه زمینه‌ای ما مشاوره می‌دهیم؟

به صورت کلی ما در زمینه‌های سئو، طراحی سایت، فروش، تجربه کاربری، تبلیغات آنلاین و تولید محتوا می‌توانیم به صورت تخصصی به شما مشاوره بدیم. برخی از پردرخواست‌ترین نیازها در مشاوره:

 • مشاوره برای افزایش فروش و تبلیغات آنلاین
 • مشاوره برای انتخاب تکنولوژی برای طراحی سایت
 • مشاوره برای مشکلات سئو سایت
 • مشاوره برای انتخاب کلمه کلیدی + استراتژی
 • مشاوره برای ساخت بک لینک + استراتژی
 • مشاوره برای تولید محتوای باکیفیت + استراتژی
 • مشاوره برای شرکت در کلاس‌های خصوصی
 • مشاوره برای دریافت خدمات سئو میزفا و انتخاب بهترین راه سئویی
 • و … هر چیزی که برای شما مهم باشد و کمک کند مشاوره خواهیم داد 🙂

مشاوره سئو توسط میزفا + هزینه

تجربه چند ساله میزفا در کنار مشاوره و تدریس ۱۰۰ ها ساعت در دانشگاه ها و فضای آنلاین و …. قصد نداریم تعارف از خود را ادامه دهیم و چند خط بنویسیم هر چند جز نمونه کار واقعی چیز دیگر نیست ولی فقط بدانید تمام تلاش خود را میکنیم تا بهترین تجربه مشاوره را کسب کنید و این برای شما مهم تر است تا تجربه موفق ما که مربوط به گذشته می‌شود.

مقایسه پنل‌ها

پنل ها پنل رایگان پنل ساده پنل حرفه ای [⭐] پنل VIP
نوع بررسی بدون بررسی قبلی از سایت بدون بررسی قبلی از سایت یک بار بررسی سایت بررسی خودکار هفتگی سایت
ضبط ویدیو تخصصی
بدون ضبط ویدیو بدون ضبط ویدیو ۱ ساعت ضبط ویدیو ۱ ساعت ضبط ویدیو هر ماه
ساعت مشاوره گفتگوی ایمیلی ۱ ساعت تلفنی ۱ ساعت تلفنی ۱ ساعت تلفنی هر ماه
طول مشاوره یک بار یک بار ۶ ماه
پیش‌نیاز این مشاوره ندارد ندارد دسترسی به سرچ کنسول دسترسی به سرچ کنسول
مشاوره فروش ندارد ندارد ندارد دارد
مشاوره تجربه کاربری ندارد ندارد ندارد دارد
فیلم‌های تخصصی
ندارد ندارد ندارد دارد
مشاور دهنده پشتیبان میزفا متخصص سئو متخصص سئو متخصص سئو
قیمت (تومان) رایگان ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان ۱۷,۰۰,۰۰۰ تومان

کدوم از متخصصین میزفا در این خدمات کنار شما هستند؟

ما در میزفا رئیس نداریم، محدودیت هم نداریم، همه دوستان مسئولیت پذیر هستند. هر کسی برای رشد خودش به فکر رشد بقیه اعضا هست، یک معامله بُرد بُرد، همین سیاست رو در پروژه‌ها داریم.
برخی از اعضای میزفا:
پوریا آریافر
پوریا آریافر

مشاور و استراتژیست سئو

محمد عرفان صدری
محمدعرفان صدری

متخصص سئو

مینا جوادی
مینا جوادی

متخصص سئو

آرمین دارابی نژاد
آرمین دارابی‌نژاد

متخصص سئو

arab-white1
امیر عرب

متخصص سئو

برای افراد زیر این خدمات مفید هست

سوالات متداول

پاسخ درخواست شما کمتر از ۲۴ ساعت کاری طول خواهد کشید.

در انتهای سایت آدرس ایمیل پشتیبانی میزفا هست، لطفا پیغام بدید تا به شما کمک کنیم.

اگر وبسایت شما طراحی شده و محتوا گذاشتید، حالا ایندکس شده یا نشده مهم نیست، میتونید از پنل حرفه ای یا VIP استفاده کنید چون در این پنل متخصص سئو میتونه وبسایت شما رو قبل دادن مشاوره بررسی کنه ولی اگر وبسایت شما هنوز طراحی نشده پنل ساده گزینه بهتری هست.

پنل حرفه ای و یا VIP این امکان رو به متخصص میزفا میده که قبل مشاوره دادن به شما، یک بررسی دقیق بکنه و همینطور یک ساعت فیلم از سئوی سایت شما ضبط کنه. پیشنهاد میشه یکی از این دو پنل رو انتخاب کنید.

پنل VIP پیشنهاد میشه. هر هفته سایت شما بررسی میشه. هر ماه یک ساعت تلفنی و یک ساعت فیلم ضبط شده از سئوی سایت شما گرفته میشه، جدا از مشاوره فروش و تجربه کاربری. در این پنل میتونید اطلاعات خوب به صورت عملی یاد بگیری و مسیر درست رو پیش بری.

برای شما پنل ساده مشاوره سئو پیشنهاد میشه.

در پنل مشاوره حرفه ای و VIP ما نیاز به دسترسی سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس داریم، بعد از اینکه شما فرم زیر پر کردید و یکی از این دو تا پنل انتخاب کردید، ما به شما پیغام میدیم و ایمیل و اطلاعات لازم رو ارسال میکنیم. پس لازم نیست کاری بکنید و منتظر پیغام ما باشید.

نهایتا ۱۴ روز و ما در این مدت ۱۴ روز با شما هماهنگ می‌کنیم تا بتونیم تماس برقرار کنیم و طبیعتا عدم همکاری شما برای برقراری تماس باعث میشه جلسه مشاوره شما سوخته بشه.

بله مشاوره به صورت تلفنی خواهد بود.

آماده ای شروع کنی؟

14 پاسخ

 1. ولا دیگه قیمت ها اینقدر رفته بالا که نگو اونایی که به ارزوهاشوون رسیدن که رسیدن ،ماهم باید بشینیم نگاشون کنیم

  1. سلام کامی عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشی.
   اونایی که به آرزوهاشون رسیدن قطعا ننشستن تا بقیه رو نگاه کنن، بلکه بلند شدن و از منابع موجود استفاده کردن. منابع هم میتونه پولی باشه یا رایگان.
   خداروشکر در حوزه ما منابع رایگان زیاده ولی ایا در حوزه شما منابع رایگان اصلا هست؟ من سایت شما رو بررسی کردم، شما یک سایت فروشگاهی دارید و یک لپ تاپ با سخت افزار متوسط به سمت ضعیف دسته دوم گذاشتید ۲۰ میلیون. ایا قیمت این خیلی بالا نیست؟ من اگر دنبال منابع رایگان در حوزه شما باشم اصلا میتونم پیدا کنم؟ خیر ولی شما میتونید در حوزه ما کلی منابع رایگان پیدا کنید.
   در همین میزفا کلی منابع رایگان باکیفیت داریم که میتونید بدون هیچ نوع پرداختی استفاده کنید. از مقاله گرفته تا دوره رایگان، حتی مشاوره رایگان هم داریم که در صفحه درج شده. حال دیگه بستگی به خود شما داره وگرنه خیلی ها بلند شدن و دارن از رایگان ها استفاده میکنن و حاصل اون شده ۱۰ هزار کامنت در ۳۰۰ مقاله در بلاگ میزفا.
   امیدوارم پاسخم به شما کمکی کرده باشه.
   پیروز باشی.

 2. سلام و خدا قوت
  در سایت من هر رستوران در یک صفحه مجزا و شامل 10 عکس هست. با فرض داشتن 100 رستوران و بیشتر نظرتون در مورد نحوه جایگذاری alt تصویر چیه که اگه بخوام همشون alt داشته باشند؟ بطوری که altها تکراری نباشند. آیا راه میانبری هست که در زمان هم صرفه جویی شود؟

  1. سلام حسن عزیز
   در کل بهتره ALT تصاویر یکسان نباشند و خلاقیت به خرج بدیم. من راه میانبری نمی‌شناسم، اما فکر نمی‌کنم وقت زیادی هم بگیره نوشتنشون.
   این صفحه مربوط به خدمات هست و اگه سوالاتتون رو تو بلاگ میزفا بپرسید، سریع‌تر پاسخ می‌دیم.
   موفق باشید

  1. پیام شما واضح نیست وحید عزیز
   اگه نیاز به مشاوره دارید، لطفا یکی از پنل های مشاوره سئو رو انتخاب کنید و بعد از نهایی شدن سفارش، متخصصین ما با شما تماس می‌گیرند.
   موفق باشید

 3. عرض ادب و احترام خدمت آقای آریافر عزیز و تیم خوب میزفا

  من مدیر یک سایت فروشگاهی پوشاک کودک هستم. ۶ سال در اینستاگرام فعالیت داشتم و از شهریور ۹۹ سایت رو هم راه‌اندازی کردم. نیاز به آموزش کامل سئو دارم.
  فایل‌های صوتی رایگان شما رو گوش دادم و خیلی زیااااد تشکر می‌کنم.
  چون من هیچ اطلاعاتی راجع به سئو نداشتم و این فایل‌های صوتی بهم کمک کرد به صورت کلی به بخش‌های مختلف سئوی داخلی و خارجی آشنا بشم.

  حالا مشکلی که دارم اینه:
  در سایت شما آموزش‌های متنوع زیادی وجود داره که من گیج شدم و نمی‌دونم باید به چه ترتیبی شروع کنم.
  ببینید من می‌خوام سئوی داخلی و خارجی رو یاد بگیرم و تا حد متوسط تا خوب بتونم به شکل عملی این آموزش‌ها رو به‌کار ببرم.

  آیا شرکت در کلاس‌های خصوصی سئو به تنهایی برام کافیه یا باید قبل و بعدش دوره‌های دیگه رو هم بگذرونم؟
  لطفاً راهنماییم کنید، چون من شاگرد باحال و خوب و قدرشناس و ناناسی هست?

  1. سلام اسماعیل
   امیدوارم خوب و سلامت باشی
   دیگه وقتی کارت مربوط به کودکان باشه حتما ناناس هستی :))
   برای شرکت در کلاس های خصوصی سئو هیچ نوع پیش‌نیازی لازم نیست و همینطور بعد شرکت هم یک سری دوره‌ها داده میشه تا دیگه بی‌نیاز به سایر دوره‌ها باشید. به عبارت دیگه کلاس‌های خصوصی سئو جامع هستن و مشکلات و نیازهای اصلی شما رو حل میکنن.
   صفحه مربوط به کلاس های خصوصی بخون تا اطلاعات بیشتری کسب کنی.
   موفق باشی.

 4. با سلام
  من نزدیک 2 ماه هست این سایت رو راه انداختم.
  از افزونه یواست برای سئوی نوشته هام استفاده میکنم و از نظر این افزونه سئوی نوشته های من همگی خوب هست.
  اما به طور کلی در مورد سئوی کلمات کلیدی سایت و چگونگی ارتقای سایت در این زمینه دیدگاه روشنی ندارم و در این زمینه احتیاج به مشاوره دارم.
  آیا شما در این زمینه مشاوره میدید؟
  و اینکه خدمات شما علاوه بر چک لیست افزونه یواست برای سئو شامل چه مواردی میشه؟
  با تشکر

  1. سلام وقت بخیر
   بله مشاوره میدیم.
   لیست خدمات رو میتونید تو صفحه خدمات سئو میزفا مشاهده کنید. هر خدمت رو بزنید با جزئیات نوشته شده.

 5. سلام وقت بخیر درخواست بررسی سایت را داشتم

  1. سلام
   وقت به خیر
   لطفا به شماره ۰۹۲۱۱۶۸۲۲۰۹ در واتساپ پیام بدید و آدرس سایت رو ارسال کنید تا بررسی انجام بشه و بتونیم خدماتی که براتون موثرتر هست رو به شما پیشنهاد کنیم.

 6. سلام شما هیچ شماره تلفنی برای تماس و صحبت کردن در داخل سایت نگذاشتید چگونه میتوانیم با شما تماس برقرار کنیم

  1. سلام آقای رسولی
   می‌تونید به شماره زیر در تلگرام پیام بدید یا تماس بگیرید.
   ۰۹۲۱۱۶۸۲۲۰۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توی میزفا مشکلات واقعی رو حل میکنیم 🙂

چه کاری می تونیم برای شما انجام بدیم؟

reportage-service

خدمات رپورتاژ

کمک میکنیم تا بتونید براساس بودجه و رقبایی که دارید، کجا رپورتاژ برید و با چه کلمه کلیدی و به چه صورتی تا نتیجه بگیرید.

شروع از ۱ میلیون تومن

consulting-seo

مشاوره سئو

کمک میکنیم تا بتونید سئو سایتتون رو براساس هدف‌تون و با کمترین هزینه زمانی و مالی در یک مسیر روشن ارتقا بدید.

شروع از ۱ میلیون تومن

on-page-seo-service

خدمات سئو داخلی

کمک میکنیم تا بتونید نهایت استفاده از سئو رو با هزینه های کم تجربه کنید. سئو داخلی قدم اولیه سایت هست و بدون اون نمیشه.

شروع از ۷ میلیون تومن

seo-error-fix-service

خدمات عیب یابی سئو

کمک میکنیم تا بتونید خطاها و ارورهایی که مربوط به سئو هست رو برطرف کنیم، مشکلات مربوط به محتواهای تکراری و ... پیدا میکنیم.

شروع از ۹ میلیون تومن

optimize-speed-website

افزایش سرعت سایت

کمک میکنیم تا بتونید مشکل کندی سرعت سایتتون حل کنید، بحرانی که در اکثر سایت ها هست و هر کسی حل کنه قدم مهمی برداشته.

شروع از ۳.۸ میلیون تومن

education-seo

آموزش خصوصی سئو

کمک میکنیم تا بتونید خودتون مسیر سئویی سایتتون رو پیدا کنید، کاری که شاید بعد رفتن کلی آموزش عمومی نتونستید انجام بدید.

شروع از ۲ میلیون تومن

local-seo-service

خدمات سئو محلی

کمک میکنیم تا بتونید کسب و کارتون رو در شهر و منطقه خودتون نمایش بدید، در نقشه گوگل بالا باشید و بیشتر دیده بشید.

شروع از ۷۰۰ هزار تومن

analysis-seo-service

خدمات آنالیز و تحلیل سئو

کمک می‌کنیم تا درباره همه چیز سایتت اطلاعات کسب کنی، از خطاها گرفته تا فرصت‌هایی که در سایتت هست.

شروع از ۱۳ میلیون

seo

خدمات ۳۶۰ درجه سئو

کمک میکنیم تا بتونید جزء بهترین باشید. هر کاری که لازم باشه به صورت کامل از ابتدا تا انتها خودمون برای سئو سایتتون انجام میدیم.

شروع از ۱۰ میلیون

برخی از نمونه کارهای مربوط به سئو

نظر مشتریان میزفا

داود حسنلو
متخصص ماشین
نریمان کاظمی
خدمات بازرگانی در لیتوانی
علی صداقت
مدیر شرکت مانی نور
آقای خدمتکار
مدیر سایت توپولوها
از سال ​
۹۰ میزفا
با شما بوده

صداقت + تخصص + تجربه ویژگی‌هایی هست که سعی کردیم در تیم میزفا پیاده سازی کنیم، ما بهترین نیستیم ولی تلاش کردیم از دیروز خود بهتر باشیم.
خداروشکر به کمک شما همراهان عزیز هر ساله به اهداف مشخص شده خودمون تونستیم برسیم، و سعی می‌کنیم برای رسیدن به هدف‌های بزرگ‌تر ویژگی‌های اشاره شده رو به بهترین شکل ممکن ارتقا بدیم.
شک نکنید در همکاری با ما لذت خواهید برد چرا که اولویت ما، اولویت‌های شماست و هدف شما هدف ماست.