هزینه آمدن به صفحه اول گوگل

هزینه آمدن به صفحه اول گوگلReviewed by mizfa on Aug 22Rating: 5.0هزینه آمدن به صفحه اول گوگلهزینه آمدن به صفحه اول گوگل چقدر است؟ سوالی که همه آن را میپرسند - تعرفه و قیمت انجام سئو سایت به سادگی قابل محاسبه است، ما سایت میزفا در تماس باشید.

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل

 

رتبه یک گوگل چنده ؟ این سوالی است که هر چند وقت یک بار کاربران عزیز از ما می‌پرسند. هزینه و قیمت سئو همیشه یکی از موضوعات پرچالش است و مشخص کردن هزینه های آمدن یک سایت به صفحه اول گوگل روش‌های بسیار مختلفی دارد و همینطور به یک یا دو فاکتور بستگی ندارد، بلکه ده ها فاکتور در محاسبه قیمت سئو دخیل هستند. قرار گرفتن در صفحات اول گوگل کار راحتی نیست ولی به معنای سخت بودن هم نیست، باید صبر داشته باشید و یک برنامه مشخص تا بتوانید در بین لینک های برتر موتورهای جستجو قرار بگیرید. قرار گرفتن یک بحث، نگه داشتن و حفظ رتبه هم بحث دیگری دارد. حال روش‌های مختلفی در پیش روی شما است و میتوانید با مطالعه دقیق، بهترین درباره تعرفه خدمات سئو اطلاع کسب کنید و یک روش مناسب را برای خود انتخاب کنید.

روش‌های آمدن به صفحه اول گوگل – توسط ما یا شما؟

 • توسط میزفا
  به این معنی که پروژه سئو از ۰ تا ۱۰۰ بر عهده میزفا بوده، طبیعتا در این روش نیرو انسانی و زمان بیشتری در پروژه سئو مطلبد و به همین دلیل هزینه های این روش بالاتر خواهد بود. ولی از مزیت های این روش میتوان به مطمئن بودن روند صحیح مسیر پروژه اطمینان حاصل کرد. تعرفه بندی پروژه سئو که توسط میزفا انجام می‌دهد به صورت زیر است:

  1. تعرفه سئو براساس کلمات کلیدی
   اگر توجه کنید ما از عبارت “کلمات کلیدی” استفاده کردیم و پروژه ای که تعداد کلمه های کلیدی کمتری دارد، مثلا زیر ۱۰ عدد را انجام نمی‌دهیم. به این علت که وقتی بر روی یک کلمه کلیدی و یا یک سری کلمات کلیدی شبیه به هم کار کنیم گوگل حساس تر شده و نتیجه لازم را ممکن است در نتایج نگیریم. هر چند این موارد به کارفرما گفته می‌شود و اگر اسرار به یک سری کلمات خاص فقط داشت، توسط میزفا این پروژه رد می‌شود ولی اگر تعداد کلمات بیشتر را قبول کند به جای تعرفه براساس کلمات کلیدی، تعرفه سئو ماهانه مد نظر گرفته می‌شود یعنی روش بعدی که توضیح خواهیم داد.
  2. تعرفه سئو ماهانه
   این روش برای پروژه هایی پیشنهاد می‌شود که تعداد کلمات بسیار زیادی دارند و یا کلمات آن‌ها به شدت رقابتی است. در این حالت اگر براساس کلمه کلیدی قیمت مشخص شود هزینه ها به شدت بالاتر می‌رود به همین منظور قیمت به شکل ماهانه مشخص می‌شود. اینکه ماهانه چه مقدار هزینه باید صورت بگیرد بستگی به قدرت و تعداد کلمات کلیدی دارد. پایه این روش از ماهانه ۴ میلیون تومان می‌تواند شروع شود. هر چند میزفا چنین خدمات ۴ میلیون تومانی به شکل پروژه ندارد. (به صورت مشاوره دارید)
  3. تعرفه سئو براساس سئو داخلی و خارجی (پیشنهاد شده)
   یک روش مناسب و بسیار اصولی برای بهینه سازی وبسایت، به این صورت است که ابتدا چند ماه اول بر روی سئو داخلی سایت کار می‌شود، چند ماه حدودا بین ۲ الی ۴ ماه هست و در این مدت ممکن است بدون هزینه سئو خارجی که به شدت بالا هستند بتوانیم در کلمات مد نظر و یا مشابه رتبه مناسبی را کسب کنیم. از طرفی زمانی که روی سئو داخلی کار می‌شود حتی اگر رتبه کسب نکنیم باز هزینه های سئو خارجی کاهش پیدا میکند و سایت راحت تر رتبه کسب می‌کند، جدا از آنکه سئو داخلی و همینطور تجربه کاربری هر روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. بودجه لازم برای این روش حداقل ۴ میلیون تومان است و در این ۴ میلیون تومان سعی می‌شود روی همه کلمات کلیدی، سئو داخلی شود و سپس بعد از چند ماه می‌توانیم بر روی بودجه نیاز سئو خارجی کار کنیم.
   همان طور که اشاره کردیم به دلیل اینکه این این نوع پروژه کاملا توسط میزفا صورت میگیرد، بنابراین هزینه‌های مربوط به مقاله نویسی و خرید هر نوع اسکریپت و یا … به شکل جداگانه از کارفرما گرفته خواهد شد.
 • توسط شما

  1. مشاهده آموزش‌های رایگان
   مقاله‌های سئو سایت میزفا جزو با کیفیت ترین مقالات سئو در کشور عزیزمان ایران است. شعار ما در انتشار مقاله ها این است “کیفیت خدمات میزفا را در مقالات رایگانش تجربه کنید” و این شعار نشان دهنده اهمیت ما به مقاله‌های رایگان است و سعی شده آموزش جامع سئو را با یک نظم و کیفیت بالایی به شکل رایگان انتشار بدیم. ولی خب به دلیل حجم بالای مقالات امکان به روز کردن آن‌ها کمی سخت تر شده و از طرفی نمیتوان آنطوری که در یک فیلم آموزشی یک مبحثی را عملی نشان می‌دهیم در متن هم نشان دهیم. هر چند این روش یعنی خواندن مقالات خوب است و هزینه رایگان و یا بهتر است بگویم هزینه مالی ندارد (چون هزینه صرفا مالی نیست و هزنیه زمانی هم داریم) ولی هزینه زمانی به شدت بالایی را از شما خواهد گرفت و ازمون و خطا هم طبیعتا در این روش ها بسیار زیاد است.
   حال شما میتوانید این روش را انتخاب کنید و با خواندن مقاله ها سئو کار سایت خود شوید.
  2. ثبتنام در دوره‌های مجازی سئو
   بنا به درخواست بسیاری از کاربران سعی کردیم دوره‌های مجازی برگزار کنیم. دوره های آموزشی جامع و بسیار با کیفیت که برای تولید آن زمان بسیار زیادی گذاشته شده. این دوره ها در قالب فیلم آموزشی هستند و قابلیت دانلود دارند. مزیت این دوره ها هزینه بسیار کم نسبت به محتوای بسیار با ارزش آن است. و از طرفی آپدیت این دوره ها بسیار ساده تر است و همچنین پشتیبانی جهت رفع مشکلات شما دارد. لینک دوره‌ها
   هزینه بسیار کمی این روش دارد شاید گفت قیمت بین ۵۰ الی ۲ میلیونتومان داشته باشد، و از طرفی با دیدن دوره‌ها به دانش شما بسیار اضافه خواهد شد و نسبت به روش اول آموزش رایگان سرعت بسیار بالاتری دارد ولی به هر حال باید زمان زیادی برای بهینه سازی و کسب لینک های اول در گوگل را بگذارید.
  3. شرکت در دوره‌های خصوصی سئو حضوری یا آنلاین (پیشنهاد شده)
   یکی از پرطرفدارترین خدمات سایت میزفا است. بله آموزش های خصوصی سئو را میگویم. بدون شک هزینه بالاتری نسبت به روش‌هایی که توسط شما باید انجام شود را دارد. ولی ایا این قیمت قرار هست به ازای چه چیزی داده شود؟ اگر من به شما بگویم که به ازای ۱ میلیون به شما سکه تمام بهار آزادی میدم شما ایا این پیشنهاد را انجام نمیدهید؟ هر چند ۱ میلیون پول کمی نیست ولی به ازای آن یک سکه به ارزش ۴ میلیون را دریافت میکنیم.
   آموزش های خصوصی هم به همین شکل است. مزیت‌های این آموزش به این صورت است:
   هر زمان که میزفا و شما مشخص کنید کلاس تشکیل می‌شود / داده‌ها و آموزش ها همه داغ و به روز هستند (دقت کنید که سئو هر روز در حال تغییر است) / کار عملی مخصوص شما صورت میگیرد و هر مثالی از سایت شما زده خواهد شد / در هر جلسه بدون نیاز به یادداشت میتوانید صوت یا ویدیو جلسه را داشته باشید / پشتیبانی به شکل تلفنی صورت میگیرد / مباحث آموزشی دقیقا متناسب با نیاز شما طراحی شده / برخی سرفصل های مهم در روش اول و دوم که در بالا اشاره کردیم نیست و فقط در روش سوم یعنی همین اموزش های خصوصی موجود است و ده ها امتیاز دیگر
   هزینه این آموزش هر ۳ ساعت مشخص می‌شود. جهت اطلاعات بیشتر از تعرفه سایت‌های آموزش سئو به لینک آموزش های خصوصی سئو مراجعه کنید.
 • توسط میزفا و شما (پیشنهاد ویژه)
  ۶ روش در بالا به شما گفته شد و در هر روش پیشنهادهای لازمه صورت گرفت، این پیشنهادها کاملا دلسوزانه بوده و منفعت یک طرفه ای برای میزفا نخواهد داشت، شما می‌توانید از روش‌های ما ایده بگیرید و حتی با سایرین همکاری کنید هر چند این افتخار ماست همکاری با شما دوستان. ما به دنبال روشی هستیم که شما راضی باشید و در این رضایت طبیعتا همانند همه کسب و کارهای روی زمین به دنبال هزینه مناسب هستیم.
  این روش بسیار هوشمند است و در مسیر اوردن سایت شما در صفحات اول گوگل به دو عامل توجه می‌شود، بالاترین کیفیت با کمترین هزینه، حال ممکن است توسط میزفا یا شما و یا هر دو صورت بگیرد. مثلا چطوری؟ به عنوان مثال بررسی کلمات کلیدی مهم شاید زمان گیر باشد و هزینه بالایی از شما بگیرد، ما در اینجا بهتر است به شما آموزش دهیم که چطور در داخل سایت کارهایی که ما نیاز داریم را شما انجام دهید، در این صورت کار تقسیم بندی شده و شما بخشی از کارهایی بهتون آموزش دادیم را اعمال میکنید و ما هم مواردی که لازم است خودمان انجام دهیم همانند لینک سازی خارجی را صورت میدهیم.
  درواقع این روش تلفیقی از دو روش پیشنهاد شده است و حال یک پیشنهاد ویژه را ساخته است.  هزینه پایه ۴ میلیون را نیاز دارد. درواقع ما در این روش بیشتر نقش مشاوره سئو را ایفا می‌کنیم.

 

به شکل کلی برخی از این فاکتورها که در سئو تاثیرگذار هستند عبارت اند از:

تاثیر کلمه کلیدی در قیمت سئو

از جمله مواردی که در هزینه آمدن به صفحه اول گوگل می‌تواند دخیل باشد، نوع کلمه کلیدی است، هر چند تا در سایت میزفا سعی خواهیم کرد بر روی کلمات خاص و کم کار نکنیم، تمرکز بر روی کلمات گسترده و کم هزینه است.

تاثیر قدرت و تعداد رقبا در هزینه سئو

میزان قدرت و تعداد رقبا در حوزه‌ای که شما فعالیت میکنید یکی از عناصر بسیار مهم در مشخص کردن قیمت سئو برای آمدن به رتبه های برتر گوگل است. گاهی تعداد رقبا کم ولی قدرت آن‌ها بسیار هست و گاهی تعداد زیاد ولی قدرت آن‌ها کم است، به هر حال حالت های مختلفی می‌تواند داشته باشید که با آنالیز رقبا به این موضوع می‌توان پی برد.

تاثیر مدت زمان قرارداد سئو در هزینه آن

در تابستان ۹۷ حداقل قراردادهایی که سایت میزفا در پروژه‌های خود تنظیم می‌کند ۲ ماه است و اگر این مدت طولانی تر باشد طبیعتا بر روی نرخ سئو تاثیرگذار خواهد بود.

نحوه پرداخت هزینه های سئو 

گاهی ممکن است هزینه های یک پروژه سئو در جهت کسب رتبه در صفحه اول گوگل را ماهانه دریافت کنیم ولی گاهی ممکن است به ۳ بخش تقسیم کنیم، و یا پروژه کوتاه است و تمام هزینه اول کار گرفته می‌شود. به هر حال این موضوع هم بستگی به نوع پروژه نیز دارد.

 

خب قیمت سئو کردن سایت من چقدر میشود؟

تعرفه خدمات سئو برای هر سایتی متفاوت است و کاملا بستگی به شرایط کشور هم می‌باشد. گاهی باید قرارداد را براساس قیمت دلار بست و این یک راه چاره است. اگر به دنبال هزینه سئو برای سایت خود به شکل دقیق هستید با میزفا تماس بگیرید.

سئو کردن هزینه کردن نیست