نمونه‌کار‌های طراحی وب سایت

وب سایت املاک گرند ویژن

یک وب سایت با پلتفرم اختصاصی فروشگاهی میزفا طراحی شده است.

این وب سایت در ۴ زبان فارسی، انگلیسی، عربی و روسی پیاده سازی شده است و پنل کاربری جداگانه برای هر زبان در نظر گرفته شده است.

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

سینابیت

این روز‌ها که ارز‌های دیجیتال و بلاکچین به عنوان یکی از پرچمداران عرصه‌ی تکنولوژی پا به میدان گذاشته است، همکاری با تیمی در این زمینه برای میزفا همکاری بسیار ارزشمند و پر اهمیت به حساب می‌آید.

ما در این پروژه امکان پرداخت ریالی و پرداخت با ارز دیجیتال تتر را پیاده سازی کردیم که برای درگاه های ارز‌ دیجیتال تتر دو نوع درگاه ترون و درگاه اتریوم پیاده سازی شده است.

برای تاییدیه پرداختی از TronScan و Etherscan استفاده شده است.

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

دژ درب

فروشگاه‌های آنلاین عموما در ابتدای فعالیت از سیستم‌های مدیریت محتوای ارزان یا سایت‌ساز ها استفاده می‌کنند تا شروع فعالیتی برای خود داشته باشند و سپس پس از دریافتی های مشخص هزینه‌ی بیشتر برای وب سایت کنند تا یا پوسته‌ی اختصاصی برای خودشون داشته باشند یا یک پلتفرم اختصاصی مخصوص خودشون.

دژ درب هم دقیقا با همین منظور کار خودش رو شروع کرده بود که پس از حدود ۴ الی ۵ سال فعالیت تصمیم گرفتند که کارشون رو مقداری پیشرفته‌تر کنند و به یک پلتفرم اختصاصی مهاجرت کنند.

ما در وب سایت اختصاصی دژ درب از پلتفرم وب سایت‌های فروشگاهی اختصاصی میزفا استفاده کردیم و تمامی داده‌های وب سایت وردپرسیشون از جمله محصولات، مقالات، فروش‌ها و … را به پلتفرم جدید منتقل کردیم.

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

دسترس

در اوقات فراغتی که برای بچه‌های میزفا برای افزایش دانششون و همچنین استراحتشون در نظر گرفته بودیم، ایده‌ای به ذهن بچه‌های تیم فنی رسید که ثمره‌ی اون ایده شد پلتفرم دسترس.

یک پلتفرم برای بهبود دسترسی پذیری و افزایش دانش دسترسی پذیری در وب.

در دسترس ما سرویس‌های مختلفی رو برای کاربرانمون در نظر گرفتیم و جامعه هدفمون در ابتدا کاملا شرکت‌هاست.

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

شرکت پیشرو پارس

پیشرو پارس یک وب سایت دو زبانه با پلتفرم شرکتی میزفا هست.

در این پروژه زمانبندی حضور اوپراتور در پنل ادمین توسط مدیر عامل مشخص میشه و همچنین قابلیت فعالسازی جلسات آنلاین هم برای مدیر عامل تعریف شده است.

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

گروه سرگرمی بازیانا

پروژه‌ی بازیانا یک پروژه در حوزه‌ی پرو گیمر‌ها بوده است که در قالب یک مجله خبری و پلتفرمی برای ارتباط بهتر گیمر‌ها و بازی‌ساز های ایرانی توسعه داده شده است.

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

پایگاه داده فیلم IFFFM

یک پایگاه داده فیلم با قابلیت فیلترینگ پیشرفته بوده است که اطلاعات را از موتور IMDB دریافت می‌کرد.

همچنین کاربران در این وب سایت میتونن لیستی از فیلم‌های مورد علاقه و فیلم‌هایی که تا امروز دیدن رو مشخص کنند تا مدیریت بهتری توی دیدن فیلم‌های مد نظرشون داشته باشند.

همچنین در این پروژه مدیر پروژه می‌تواند فیلتر‌های شخصی سازی شده خود را برای صفحات در نظر بگیرد.

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

ابزار رهگذر

ابزار رهگذر به عنوان یک محصول مشترک میزفا و می‌چند برای کمک به جامعه‌ی تولید و بازاریابی محتوا‌ی ایران پیاده سازی شده است.

در این ابزار یک متن به عنوان جایگزین لورم ایپسوم با عنوان رهگذر طراحی شده است و همچنین ابزاری برای شمارش تعداد کلمات و حروف نیز در نظر گرفته شده است.

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

مجله خبری اوکسو

مجله خبری اوکسو در ابتدا یک بلاگ ساده در بلاگفا بود که در سال ۱۳۹۲ پیاده سازی شد.

سپس در سال ۱۳۹۴ توسط تیم میزفا به وردپرس منتقل شد و ادامه‌ی فعالیت داد.

در سال ۱۳۹۶ با توجه به حجم بالای محتوا و کنترل بهتر به پلتفرم اختصاصی مجله‌ی خبری میزفا مهاجرت کرد و تا سال ۱۳۹۷ به فعالیت خود ادامه داد.

ویدیو معرفی

نمونه‌کار‌های طراحی وب سایت

فروشگاه عطر خلیفه‌چی

فروشگاه خلیفه‌چی از پکیج بازطراحی ما استفاده کردند.

باطراحی صورت گرفته برای این وب سایت به شکل بسیاری در نمایش هویت بصری و رنگ برند این فروشگاه تاثیر گذار بوده است.

همچنین در این پروژه سرعت وب سایت نیز تا حد بسیار زیادی بهبود پیدا کرده است و از نظر پارامتر‌های SEO نیز مورد ارزیابی قرار گرفته است.

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

فروشگاه پارسی‌اکانت

یک فروشگاه مانند دیگر فروشگاه ها با تفاوت اینکه بخش‌های مهم این فروشگاه نیازمند لندینگ‌ پیج‌های جداگانه‌ای بودند که براشون طراحی کردیم.

در این وب سایت کارفرما قصد فروش اکانت‌ها و تصاویر دیجیتالی را داشتند که براشون امکان تحویل خودکار اکانت رو هم فعالسازی کردیم.

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

فروشگاه زعفروش

یک پروژه‌ی کاملا اختصاصی با بک اند وردپرسی برای فروشگاه زعفروش پیاده سازی شد. در این پروژه به درخواست کارفرما تمامی بخش های مختلف صفحات سایت با المنتور قابل ویرایش شدند و به اصلاح تمامی بخش ها به شکل ویجت اختصاصی المنتور براشون پیاده سازی شد. مدت انجام این پروژه ۶ ماه زمان برد و تمامی روند انجام پروژه از طراحی رابط کاربری، برنامه نویسی فرانت‌اند پروژه و همخوان سازی پروژه با وردپرس توسط تیم میزفا انجام شده است.

ویس رضایت مشتری

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

گروه بازی سازی تیرنام

گروه‌های سرگرمی بسیار جذابیت کار‌ها را افزایش می‌دهند و این پروژه که پیاده سازی آن از صفر تا صد با تیم میزفا بود، برای ما بسیار ارزشمند و پر از فراز و نشیب برای نمایش بهتر نمونه کار‌های این تیم بود. که در نهایت خروجی نهایی مورد پسند کارفرمای محترم قرار گرفت.

ویس رضایت مشتری

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

گروه سرمایه گذاری الهامی

پروژه‌ای کوتاه مدت اما ارزشمند برای تیم میزفا بود. ویجت های سفارشی و امکانات اختصاصی برای المنتور در این پروژه پیاده سازی شد و وب سایت به شکل دو زبانه تحویل مشتری محترم شد.

ویس رضایت مشتری

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

شرکت ایمن ترافیک شمس

فروشگاه تجهیزات ایمنی و ترافیکی ایمن ترافیک شمس در سال ۱۳۹۹ توسط تیم میزفا طراحی و پیاده سازی شد.

صفحه‌ی اصلی و صفحه‌ی داخلی محصولات برای این عزیزان بسیار پر اهمیت بود که براشون مشابه نمونه‌ی مد نظرشون طراحی کردیم.

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

تجهیزات شهربازی هوشمند مانیک

گروه تولیدی مانیک که سازنده‌ی تجهیزات شهر بازی هوشمند در ایران است به یک وب سایت برای نمایش محصولات تولیدی خود و همچنین معرفی شرکت نیازمند بود که تم و سبک خاص خود را داشته باشد. با بررسی چندین رقیب این شرکت داخلی و خارجی به یک طرح خیلی خاص برای این وب سایت رسیدیم. این وب سایت به شکل کامل توسط المنتور قابل ویرایش بود و تمپلیت آن به شکل اختصاصی برای کارفرما پیاده سازی شده است.

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

مد و پوشاک ElectbyMiray

فروشگاه و نمایشگاه مد و پوشاک برند ElectByMiray ترکیه و امارات یک پروژه‌ی تماما انگلیسی بود که توسط تیم فنی میزفا در سال ۱۴۰۰ پیاده سازی و تحویل شد.

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

آموزش موسیقی امین میراحمدی

اولین پروژه‌ای که با استاد میراحمدی عزیز همکاری کردیم، پروژه‌ی فروشگاه و آموزشگاه آنلاین ایشان بود که در سال ۱۴۰۰ پیاده سازی شد.

در این وب سایت دوره‌های آموزشی و قطعات آموزشی این استاد تار و سه‌تار ایرانی به فروش می‌رسید.

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

وب سایت شخصی امین میراحمدی

پس از پروژه‌ی موفق آموزشگاه استاد میر‌احمدی این افتخار را داشتیم که پروژه‌ی وب سایت شخصی این استاد عزیز را هم به سرانجام برسانیم.

تلاشی که در سال ۱۴۰۱ با همکاری استاد انجام شد و وب سایت قدیمی ایشان با پوسته‌ای جدید و پویاتر به نمایش گذاشته شد.

ویدیو معرفی

تصاویر اضافه‌تر

نمونه‌کار‌های طراحی وب سایت

علی اسماعیلی

ما در میزفا آماده‌ی انجام انواع خدمات طراحی و پشتیبانی وب سایت هستیم.

اگر به دنبال یک وب سایت شکیل و حرفه‌ای هستید، ما در میزفا خیلی خوشحال میشیم که بتونیم برگزیده‌ی شما باشیم.