طراحی لوگو

این روزها لحظه به لحظه سایت ها و فروشگاه های اینترنتی جدیدی پا به عرصه کسب و کار آنلاین می گذارند و در بسیاری از موارد این کسب و کارها نیازمند یک لوگو (نشان) برای معرفی خود به بازار و مشتریان هستند . پس می توان به راحتی نتیجه گرفت که لوگوی هر کسب و کار نشان دهنده ی هویت و شخصیت آن کسب و کار خواهد بود. تیم میزفا با برخورداری از فکر خلاقانه و تخصص لازم جهت کار با نرم افزارهای گرافیکی آماده است تا ایده های شما به واقعیت نزدیک کند پس اگر به دنبال یک نشان حرفه ای و خاص هستید و می خواهید در دنیای کسب و کار آنلاین بهتر از رقبای خود دیده شوید طراحی لوگو سایت خود را به تیم متخصص و با تجربه ی میزفا بسپارید .

هزینه طراحی لوگو

هزینه طراحی لوگو در سایت میزفا بستگی به سبک لوگو می‌باشد ولی به شکل کلی تعرفه های طراحی لوگو ۲ میلیون تومان می‌باشد. لوگوهای طراحی شده کپی شده نیستند و همه با فرمت وکتور و به شکل کاملا اختصاصی طراحی شده، و این طراحی نشانه با نهایت کیفیت و زیبایی خواهد بود، همانند نمونه کارهایی که در پایین مشاهده می‌کنید.

طراحی ست اداری

یا اوراق اداری اوراق اداری و ست اداری به مجموعه اسنادی شامل سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه و … اطلاق می شود. در کنار آنها، مواردی همچون کاغذ یادداشت، اوراق مالی و اداری (مانند فاکتور، قبض، کاردکس و فرم های داخلی)، کارت های پرسنلی، لیبل سی دی یا دی وی دی و … می توانند اضافه گردد. برای درخواست ست اداری شما میتوانید از طریق فرم زیر موجود در همین صفحه اقدام نمایید.

آموزش طراحی سایت

تماس بگیر

میتونی از طریق واتس‌آپ و یا مستقیم با من محمد ولدی (مسئول طراح لوگو و هویت بصری) در تماس باشی.