بهترین افزونه برای دادن سطح دسترسی در وردپرس

معرفی 8 افزونه کاربردی برای مدیریت دسترسی کاربران در سایت های وردپرسی

بهترین افزونه برای دادن سطح دسترسی در وردپرس
بهترین افزونه برای دادن سطح دسترسی در وردپرس

شاید در روزهای اول راه‌اندازی وب‌سایت یک یا چندکاربر در سایت خود داشته باشید اما به تدریج با گذشت زمان و توسعه سایت، به تعداد کاربران اضافه خواهد شد. به عنوان مثال اگر در روز اول یک نفر به عنوان مدیر کل و یک نویسنده تنها کاربران وردپرس سایت شما بوده‌اند، پس از مدتی ممکن است به متخصص سئو، پشتیبان سایت و مترجم به عنوان نقش های کاربری وردپرس احتیاج داشته باشید. سطح دسترسی در وردپرس برای هرکدام از کاربران به طور پیشفرض تعیین می‌شود؛ حال اگر به دنبال ایجاد سطوح دسترسی جدید باشید یا اگر بخواهید سطح دسترسی کاربران را به دلایل امنیتی محدود کنید چطور؟

در این بخش از پایگاه دانش میزفا قصد داریم شما را با بهترین افزونه برای دادن سطح دسترسی در وردپرس آشنا کنیم. سوای از ایجاد نقش کاربری جدید و ویرایش سطح دسترسی کاربران در وردپرس، برخی از این افزونه‌ها امکان محدود کردن بخش هایی از سایت را برای نمایش به بازدیدکنندگان و مشترکان سایت فراهم کرده‌اند. با ادامه مطلب همراه ما باشید.

بهترین افزونه برای دادن سطح دسترسی در وردپرس

تصور کنید یک روز صبح که پیشخوان وردپرسی را باز می‌کنید متوجه می‌شوید که یکی از کاربران وردپرس نظرات سایت را به دلخواه خود حذف کرده‌است یا یک کاربر با نصب یک افزونه ریدایرکت به تغییر مسیر برخی مطالب سایت پرداخته است.

در مقاله بهترین افزونه امنیت سایت یکسری افزونه های خوب امنیتی وردپرس را به شما دوستان عزیز معرفی کردیم اما در این مطلب قرار است که به طور اختصاصی به تعیین سطوح دسترسی و تغییر نقش های کاربری در وردپرس با استفاده از افزونه بپردازیم؛ صد البته این مقوله بی‌ربط با افزایش امنیت سایت نیست.

افزونه Advanced Access Manager

افزونه مدیریت دسترسی کاربران

تعداد نصب فعال: بیش از 100,000

پلاگین Advanced Access Manager که به اختصار با AAC شناخته می‌شود بهترین افزونه برای دادن سطح دسترسی در وردپرس به شمار می‌رود. این پلاگین برای ایجاد کاربر جدید و ویرایش سطح دسترسی کاربرد دارد و امکانات آن شما را شگفت زده می‌کند. برای نمونه اگر در نظر دارید که نویسنده سایت به حذف پست‌ها دسترسی نداشته باشد کافیست در بخش capabilities تیک گزینه delete_posts را بردارید. البته همه چیز به ایجاد یا حذف سطح دسترسی خلاصه نمی‌شود! افزونه AAC  به راحتی به شما این امکان را می‌دهد تا کاربر وردپرس را پس از ورود و خروج از پیشخوان، مشاهده صفحات 404 سایت یا مشاهده خطای access denied به صفحه دلخواه ریدایرکت کنید یا پیام موردنظرتان را به او نمایش دهید.

البته امکانات این افزونه به نقش های کاربری وردپرس محدود نمی‌شود؛ در تب users و visitors سطوح دسترسی کاربران عضو سایت و یا حتی بازدیدکنندگان را به بخش های مختلف سایت محدود کنید و یا به محض دریافت خطای 404 او را به مقصد دلخواه ریدایرکت کنید. در حالت معمول این کار با استفاده از افزونه ریدایرکت وردپرس امکان‌پذیر بوده‌است.

محیط افزونه Advanced Access Manager
محیط افزونه Advanced Access Manager

امکانات بارز این افزونه:

[tie_list type=”checklist”]

 • امکان تعریف نقش کاربری جدید در وردپرس
 • تغییر دسترسی کاربران در وردپرس به تفکیک هر شخص
 • امکان تغییر نام نقش های کاربری
 • تغییر دسترسی به روت های API سایت
 • امکان تعیین قانون دسترسی یه یک URI خاص برای هر نقش یا کاربر
 • مدیریت دسترسی کاربران عضو یا بازدیدکنندگان عادی
 • امکان ریدایرکت یا نمایش پیغام‌های ویژه به نقش های کاربری سایت
 • استفاده از احراز هویت JWT جهت انتقال امن اطلاعات

[/tie_list]

جهت دانلود افزونه Advanced Access Manager اینجا کلیک کنید.

افزونه User Role Editor

بهترین افزونه برای دادن سطح دسترسی در وردپرس

تعداد نصب فعال: بیش از 600,000

پلاگین User Role Editor یکی از بهترین افزونه های مدیریت دسترسی در وردپرس است و در دو نسخه رایگان و پرمیوم ارائه می‌شود. به محض نصب این افزونه یک آپشن جدید به نام capabilities  در بخش کاربران وردپرس افزوده می‌شود. عملکرد این آپشن مشخص است! تنها با یک کلیک می توانید دسترسی های غیرضروری را از یک نقش کاربری بگیرید و یا به سطوح دسترسی کاربر اضافه کنید. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید هرکدام از منوهای پیشخوان وردپرس در قالب یک دسته بندی لیست شد‌ه‌اند و دسترسی به هرکدام از بخش‌های آن قسمت از وردپرس امکان تعیین سطح دسترسی دارد. به عنوان مثال می‌توانید به مدیر فروش سایت خود این اجازه را بدهید که به نصب و اپدیت افزونه‌ها دسترسی داشته باشد اما نتواند افزونه های سایت را حذف کند، به هرحال او یک مدیر فروش است و با افزونه های ووکامرسی وردپرس سر و کار دارد.

در افزونه User Role Editor این امکان وجود دارد که به تعیین نقش های کاربری جدید یا کپی یکی از نقش های کاربری فعلی بپردازید. برای نمونه فرض کنید که قبلا یک متخصص سئو با سطح دسترسی بالا تعریف کره‌اید و اکنون قصد دارید یک شخص دیگر را با همان نقش کاربری و با همان سطح کاربری تعریف کنید! مشکلی نیست کافیست هنگام تعریف نقش کاربری جدید مشخص کنید که نقش جدید باید از چه نقش کاربری کپی شود.

نمایی از امکانات User Role Editor
نمایی از امکانات User Role Editor

امکانات بارز این افزونه:

[tie_list type=”checklist”]

 • امکان افزودن نقش کاربری جدید در وردپرس
 • ویرایش یکجای نقش های کاربری با دکمه grant roles
 • مدیریت دسترسی هرکدام از کاربران وردپرس به منوها و گزینه های وردپرس
 • مدیریت سطوح دسترسی کاربران به ویجت های سایت (نسخه پرمیوم)
 • پشتیبانی از سایت چندزبانه (نسخه پرمیوم)

[/tie_list]

جهت دانلود افزونه User Role Editor اینجا کلیک کنید.

افزونه Members

تعداد نصب فعال: بیش از 200,000

چنانچه نصب یک افزونه فارسی مدیریت دسترسی کاربران ترجیح می‌دهید، افزونه members را به عنوان یکی از بهترین افزونه های ویرایش نقش کاربر در وردپرس معرفی می‌کنم. این افزونه کمی متفاوت از دو افزونه‌ی قبلی است. در این افزونه امکان مدیریت سطح دسترسی کاربران وردپرس به تفکیک هرشخص وجود ندارد، بلکه می‌توانید یک نقش کاربری جدید را با دسترسی های موردنظر تشکیل دهید و یا سطح دسترسی کاربران فعلی را ویرایش کنید. همچنین این قابلیت وجود دارد گه سایت خود را به حالت خصوصی تغییر دهید و دسترسی به بخش‌های مختلف آن را براساس نقش کاربران تعیین کنید!

یکی از مزایای بسیار خوب این افزونه استفاده از اددان برای گسترش امکانات است. ساده تر بگویم، بسیاری از افزونه هایی که برای دادن سطح دسترسی در وردپرس استفاده می‌شوند ممکن است با سایر افزونه‌ها تداخل ایجاد کنند، اما پلاگین Members با ارائه یکسری اددان‌های رایگان و غیررایگان امکان همگام سازی با اکثر افزونه‌های مهم (مثل ووکامرس)، صفحات پرداخت و ایمیل مارکتینگ را فراهم کرده‌است. در رابطه با گسترش کسب و کار از طریق بازاریابی ایمیلی بهترین افزونه های ایمیل مارکتینگ را بشناسید.

محیط افزونه مدیریت کاربران members
محیط افزونه مدیریت کاربران members

امکانات بارز این افزونه:

[tie_list type=”checklist”]

 • اضافه کردن نقش کاربری جدید در وردپرس
 • تغییر سطح دسترسی نقش های کاربری به بخش های مختلف سایت (منوهای وردپرس، دسته بندی، برچسب و …)
 • امکان خصوصی سازی وب‌سایت و ریدایرکت بازدیدکنندگان به صفحه ورود به سایت
 • دارای اددان و افزودنی‌های متعدد
 • یکپارچه سازی با افزونه ووکامرس، متاباکس و سرویس های پرداخت، ایمیل مارکتینگ
 • دارای اددان قفل کننده محتوای سایت (غیررایگان)

[/tie_list]

جهت دانلود افزونه Members اینجا کلیک کنید.

افزونه PublishPress Capabilities

یکی از بهترین افزونه های سطح دسترسی در وردپرس PublishPress Capabilities

تعداد نصب فعال: بیش از 90,000

یکی دیگر از پلاگین های خوب برای تعیین سطح دسترسی کاربران در وردپرس افزونه PublishPress Capanilities است. گزینه های این افزونه بسیار شلخته چیده شده‌اند و خودم به شخصه نتوانستم با نامنظمی این افزونه کنار بیایم اما فارغ از این مسائل این پلاگین امکانات بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

افزونه PublishPress Capabilities به شما این امکان را می‌دهد تا به طور دقیق روی دسترسی سایت وردپرسی کنترل داشته باشید و سطح دسترسی مدیر کل تا مشترک را به انواع محتوا، محصولات، دسته بندی، برچسب‌ها و سایر بخش‌های سایت مدیریت کنید.

یکی از امکانات خوبی که این افزونه برای تغییر نقش در وردپرس فراهم کرده‌است امکان تغییر نام نقش های کاربری وردپرس می‌باشد؛ به عنوان مثال می‌توانید نام نقش کاربری shop manager را که پس از نصب ووکامرس به طور خودکار به وردپرس اضافه می‌شود را به مدیر فروش تغییر دهید.

امکان بکاپ گیری از نقش های کاربری و دسترسی آنان از مزیت دیگر افزونه PublishPress Capabilities می‌باشد که آن را به بهترین افزونه مدیریت دسترسی در وردپرس تبدیل کرده‌است . همانطور که می‌دانید جهت تهیه بکاپ از سایت وردپرسی یا باید از هاست اقدام کنید و یا از افزونه بکاپ وردپرس استفاده کنید اما در رابطه با بکاپ اختصاصی از نقش های کاربری افزونه PublishPress Capabilities این امکان را فراهم کرده‌است.

نمایی از گزینه های افزونه PublishPress Capabilities
نمایی از گزینه های افزونه PublishPress Capabilities

امکانات بارز این افزونه:

[tie_list type=”checklist”]

 • ایجاد نقش کاربری جدید
 • امکان کپی از یکی از نقش های کاربری فعلی برای ایجاد کاربر وردپرس
 • محدود کردن دسترسی به مدیریت نوشته‌ها، محصولات فروشگاه، برگه‌ها ،رسانه، دسته‌ها و سایر گزینه‌ها
 • امکان تغییر نام نقش کاربری در وردپرس
 • قابلیت بکاپ گیری از کاربران وردپرس و دسترسی آنان
 • امکان restore یا بازگردانی بکاپ

[/tie_list]

جهت دانلود افزونه PublishPress Capabilities اینجا کلیک کنید.

افزونه Adminimize

تعداد نصب فعال: بیش از 200,000

به جزئت می‌توان Adminimize را بهترین افزونه محدودیت دسترسی وردپرس دانست. این افزونه برخلاف سایر افزونه های تغییر دسترسی کاربران به طور تخصصی روی محدود سازی و کم کردن دسترسی انواع نقش‌های کاربری تمرکز کرده‌است و یک پلاگین خوب برای ارتقا امنیت وردپرس به حساب می‌آید. Adminimize به شما این امکان را می‌دهد تا به بطن سایت رفته و حتی یکسری گزینه‌های بسیار جزئیاتی را محدود کنید؛ به عنوان مثال تعیین کنید که مدیر فروش اجازه مشاهده تعداد کلمات نوشته و پیوند یکتا در پیشخوان وردپرس را نداشته باشد!

پلاگین Adminimize یک ویژگی فوق‌العاده دیگری هم دارد که آن را به بهترین افزونه برای دادن سطح دسترسی در وردپرس تبدیل کرده‌است و آن امکان اضافه کردن آپشن های سفارشی است. ساده تر بگویم، اگر فکر می‌کنید که آپشن موردنظر شما برای محدودسازی کاربران در این افزونه نیست، کافیست به المان موردنظر یک آیدی یا کلاس نسبت بدهید و همان را در کادر اختصاصی موجود در این افزونه برای کاربر موردنظر پنهان کنید.

این نکته را عرض کنم که در افزونه Adminimize با تیک زدن هر چک باکس درواقع تعیین می‌کنید که همان دسترسی از کاربر گرفته شود.

بخشی از محیط پلاگین adminimize
بخشی از محیط پلاگین adminimize

امکانات بارز این افزونه:

[tie_list type=”checklist”]

 • محدود کردن دسترسی به ویجت‌ها، منو و زیرمنو های پیشخوان، متاباکس و سایر بخش‌های وردپرس
 • امکان محدودسازی تک تک گزینه‌های مرتبط با نوشتن برای هرکدام از نقش های کاربری
 • قابلیت اضافه کردن گزینه های سفارشی برای سلب دسترسی به المان های وردپرس
 • امکان import و export با فرمت .json

[/tie_list]

جهت دانلود افزونه Adminimize اینجا کلیک کنید.

افزونه WPFront User Role Editor

WPFront User Role Editor یکی از بهترین افزونه های تعیین سطح دسترسی کاربران در وردپرس

تعداد نصب فعال: بیش از 60,000

افزونه WPFront User Role Editor یک افزونه مدیریت دسترسی کاربران است که علاوه بر امکانات موردنظر از قابلیت تغییر نقش های کاربری به صورت یکجا یا ریدایرکت کاربر به محض ورود یا خروج از پیشخوان پشتیبانی می‌کند. این پلاگین در دو نسخه رایگان و پرمیوم ارائه می‌شود. در نسخه رایگان این افزونه می‌توانید برای کاربر دلخواه یک نقش اصلی و یک نقش فرعی مشخص کنید. همچنین با گزینه Migrate Users امکان انتقال دسته جمعی کاربران دارای نقش کاربری یکسان به نقش کاربری دیگر وجود دارد؛ به عنوان نمونه تمام نویسندگان سایت را به ادیتور تغییر دهید!

اگر بنا به هر دلایلی دلتان نمی‌خواهد که کاربر وردپرس پس از ورود به وردپرس وارد پیشخوان شود کافیست او را به URL دلخواه ریدایرکت کنید تا به محض ورود به وردپرس به هر صفحه ای غیر از پیشخوان هدایت شود. البته این قابلیت را با حذف صفحه ورود به پبشخوان یا تغییر آدرس صفحه ورود به پیشخوان (wp-admin) اشتباه نگیرید، این قابلیت معمولا در افزونه های امنیتی وردپرس فراهم است و ارتباطی با این موضوع ندارد.

به هرحال اگر دنبال چنین امکاناتی برای نقش های کاربری سایت می‌باشید و تمایل دارید تا دسترسی هرکاربر را به بخش‌های مختلف مثل رسانه، فرم، نوشته‌ها وغیره را مدیریت کنید، WPFront User Role Editor گزینه ی مطلوبیست.

بخشی از قابلیت های افزونه WPFront User Role Editor
بخشی از قابلیت های افزونه WPFront User Role Editor

امکانات بارز این افزونه:

[tie_list type=”checklist”]

 • تغییر دسترسی کاربران به افزونه‌ها، نوشته‌ها، فرم‌ها و سایر بخش‌های مهم وردپرس
 • ریدایرکت کاربر به محض ورود یا خروج از پیشخوان
 • دارای دکمه select all برای انتخاب گروهی دسترسی‌ها
 • مدیریت دسترسی کاربران به قالب‌ها، گالری تصاویر و اسلایدشوها (نسخه حرفه‌ای)
 • امکان ایمپورت و اسکپورت (نسخه حرفه‌ای)
 • سازگاری با وردپرس شبکه یا چندسایته (نسخه حرفه‌ای)

[/tie_list]

جهت دانلود افزونه WPFront User Role Editor اینجا کلیک کنید.

افزونه Remove Dashboard Access

بهترین افزونه برای دادن سطح دسترسی در وردپرس

تعداد نصب فعال: بیش از 40,000

با این افزونه می‌توانید کاری کنید که سایر کاربران سایت به هردری که بزنند نتوانند وارد پیشخوان وردپرس شوند؛ نه با تغییر URL ورود به پیشخوان بلکه با ریدایرکت او به آدرس دلخواه! کاری که باید انجام دهید این است که دسترسی به پیشخوان وردپرس را تنها برای مدیر کل، مدیر کل و ادیتور یا مدیرکل و ادیتور و نویسنده مجاز کنید. در این صورت سایر نقش های کاربری وردپرس به محض ورود به پیشخوان به لینکی که شما مشخص کرده‌اید ریدایرکت خواهند شد.

افزونه Remove Dashboard Access یک ویژگی جالب برای جلوگیری از دسترسی کاربران به پیشخوان وردپرس دارد و آن امکان انتخاب نقش های کاربری براساس دسترسی‌هایی است که آنان ندارند. به عنوان مثال اگر در تصویر زیر در جلوی گزینه limit by capability گزینه active_plugins را فعال کنید، در واقع به افزونه دستور می‌دهید که “کاربرانی که به فعالسازی افزونه ها دسترسی ندارند نباید به پیشخوان وردپرس هم دسترسی داشته باشند”.

نمایی از پلاگین Remove Dashboard Access
نمایی از پلاگین Remove Dashboard Access

امکانات بارز این افزونه:

[tie_list type=”checklist”]

 • بستن دسترسی کاربران به پیشخوان وردپرس از طریق ریدایرکت
 • امکان مجاز کردن مدیرکل، ادیتور و نویسنده
 • امکان محدودسازی کاربران براساس دسترسی‌هایی که ندارند
 • قابلیت غیرفعال کردن نوار ابزار یا تولبار پیشخوان
 • امکان نمایش پیغام سفارشی در صفحه لاگین به پیشخوان وردپرس

[/tie_list]

جهت دانلود افزونه Remove Dashboard Access اینجا کلیک کنید.

افزونه Private Content

private content افزونه

تعداد نصب فعال: بیش از 10,000

آخرین افزونه‌ای که قصد داریم به عنوان بهترین افزونه برای دادن سطح دسترسی در وردپرس پیشنهاد بدهیم، اندکی متفاوت از سایر افزونه های این صفحه است. پلاگین Private Content برای قفل کردن یا اصطلاحاً خصوصی کردن بخشی از محتوای سایت کاربرد دارد. روند کار هم خیلی ساده است، تنها کافیست برای قسمتی که قصد دارید تنها به نقش‌های کاربری خاصی نمایش داده شود یک شورت کد اضافه ‌کنید! به عنوان مثال محتوای درون شورت کد زیر تنها به بازدیدکنندگان عادی سایت نمایش داده می‌شود و سایر کاربران لاگین شده در سایت قادر به مشاهده آن نیستند (مثل مشترک، مدیر فروش و …)

[private role="visitor-only"]این متن خصوصی به بازدیدکنندگان نمایش داده می‌شود[/private]

اگر در مورد پلاگین Private Content دنبال اطلاعات بیشتری هستید و نمی‌دانید چطور برخی کاربران را مجاز به مشاهده محتوا کنید این مطلب در گیت‌هاب مرجع شماست.

برای دانلود این افزونه اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد + نکته

در آخر به یاد داشته باشید که محدود کردن دسترسی به سایت برای کاربر وردپرس همیشه به معنای عدم اعتماد به کاربر نیست؛ گاهاً بخاطر جلوگیری از مشکلات امنیتی درحال وقوع در سیستم کاربر بهتر است دسترسی‌های غیرضروری را از او سلب کنید. به هرحال با نصب یک افزونه مدیریت دسترسی کاربران می‌توانید با خیال راحت یوزر اضافه کنید و در صورت تمایل سطوح دسترسی او را افزایش یا کاهش دهید.

نکته: حواستان باشد که به اشتباه دسترسی خودتان را محدود نکنید، چرا که در نهایت مجبور می‌شوید افزونه‌ را حذف و مجدد نصب نمایید.  حتی در برخی شرایط لازم است که قبل از نصب مجدد افزونه آن را با نام مختلفی نصب یا جداول پایگاه داده مرتبط با آن را پاک کنید.

در نهایت از شما بابت مطالعه مطلب “بهترین افزونه برای دادن سطح دسترسی در وردپرس” قدردانی می‌کنم. در صورتی که پیشنهاد یا تجربه‌ای دارید منتظر خواندنش هستیم.🌹

 

نویسنده مقاله: پرستو علیرضازاده / کارشناس تولید محتوا
سئوی مقاله: پوریا آریافر / متخصص و مشاور سئو

پرستو علیرضازاده
مشغول شدن به علایق فردی خودش یک امتیاز مثبت در زندگی است. از کودکی مشغول انجام و یادگیری هرآنچه که دوست داشتم شدم؛ چندسالی است که هنر و دنیای رنگارنگ IT بخشی از علایق و کار من بوده است. اما اکنون اینجا هستم تا هم خود یادبگیرم و هم برای شما بنویسم.

8 نظر

8 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر
  همونطور که مستحضرید قسمت پایین صفحه اصلی پنل مدیریت خلاصه وضعیت ووکامرس وجود داره
  وقتی از طریق افزونه محدود کردن دسترسی ادمین دسترسی ادمین رو به ووکامرس حذف میکنم ووکامرس از دسترسش خارج میشه منتها وضعیت کلی و خلاصه وضعیت ووکامرس از صفحه اصلی پنل مدیریت حذف نمیشه ! خواستم بدونم چطور میتونم خلاصه وضعیت ووکامرس رو از صفحه اصلی پنل مدیریت حذف کنم
  تشکر از راهنمایی

  1. سلام موسوی.
   سوال خیلی خوبی پرسیدی من خودمم همین چالش رو قبلا داشتیم و راه حل دقیق پیدا نکردم 🙂
   میتونی پیشخوان صفحه اصلی رو هم محدود کنی اینطوری کلا اون صفحه رو نمیبینه و همینطور فکر میکنم که اگر نقش شخص رو محدود کنی مثلا نویسنده باشه بازم نمیتونه ببینه.

  1. سلام رضا.
   اره متاسفانه و برای همه اینطوری هست. با این حال این ابزار انقدر خوبه که بنده خودم این مورد رو تحمل میکنم.

 2. باسلام مقاله خیلی خوب و مفیدی بود ممنون از شما
  من دنبال افزونی هستم که دسترسی نویسنده رو به تمام پست ها وهمچنین عکس های ارسالی مدیر مسدود کنه ودر واقع نویسنده پست های که منتشر میکنه رو فقط مشاهده کنه و دسترسی به ارسالی های مدیریت سایت (پست،عکس،محصول)نداشته باشه من میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام محمد
   با افزونه Advance access manager هم میشه این کار کرد.

 3. رفتی مطالب رو از سایت دیگه کپی کردی اوردی اینجا
  هر افزونه رو اینجوری شروع میکنه:
  این بهترین افزونه برای سطح دسترسی کاربران هست . به جرات میگم این بهترینه

  این شد مقایسه؟ همه بهترین ند؟

  1. سلام حسین.
   تک تک افزونه ها رو ما در یک سایت تستی نصب میکنیم و بعد از نظر خودمون و همینطور نظر توسعه دهنده افزونه مقاله رو مینویسیم.
   متن مقالات ما کپی نیست و شاید عدم توانایی شما در تشخیص باعث شده فکر کنید کپی کردیم و یا خودتون اهل کپی هستید و فکر میکنید همه کپی میکنن، در کل حسین عزیز اشتباه فکر کنی. کمی به عکس ها هم نگاه کنید همه (به جز کاور افزونه ها) مربوط به سایت خودمون هست.
   و همینطور توجه داشته باش از نگاه ما برای هر کاری میتونه یک افزونه بهترین باشه ، افزونه هایی که در این صفحه مشاهده کردی در زمینه دسترسی هر کدوم (به جز سه تا اولی) کارهای متفاوتی انجام میدن. مثلا برای مخفی کردن محتوا یکی از بهترین افزونه ها رو معرفی کردیم که ساده هست و کاربردی. یا برای فقط عدم دسترسی داشبورد یکی از بهترین ها رو معرفی کردیم. برخی افزونه ها هم همه کاره هستند که معرفی شدن.
   با این حال خوشحال میشیم شما خودتون یک مقاله بنویسید و برای ما ارسال کنید تا ازتون یاد بگیریم.
   موفق باشی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حداکثر حجم فایل برای آپلود: 1 مگابایت. فایل‌های مجاز برای آپلود: عکس, ویس, ویدیو, ورد یا پی دی اف, فایل متنی, زیپ. شما می‌تونید برای بهتر پرسیدن سوالتون، عکس یا ویس یا حتی فیلم در بخش نظرات میزفا آپلود کنید. برای ضبط ویس می‌تونید از خود واتس آپ استفاده کنید و بعد اینجا آپلود کنید و برای ارسال عکس هم کافی هست اسکرین شات بگیرید. Drop file here

با موفقیت ثبت شد، میزفا از شما برای عضویت در خبرنامه هفتگی تشکر میکند.

عضویت در خبرنامه هفتگی برای دریافت:

 • فیلم و مقاله رایگان سئو
 • آموزش‌های UX ، GA و GTM
 • مقاله های تخصصی ASP.NET Core
 • اطلاع رسانی از محصولات
فیلم آموزشی asp.net core 2
ترک میزفا خوب نیست!
دوره سئو، رایگان شد.
فرصتی رایگان برای یادگیری
کاراکتر اشاره گر
دوره سئو، رایگان شد.
فرصتی رایگان برای یادگیری
کاراکتر اشاره گر