جلسه ۱۷ – کاهش تضمینی رتبه الکسا سایت شما

کاهش رتبه الکسا تضمینی داخل ایران چقدر درسته؟

کاهش تضمینی رتبه الکسا

تیم برنامه نویسی ما با ساخت الگوریتم خاصی توانسته به روشی دست یابد که بتواند که رتبه سایت را به روز به روز کاهش داده در الکسا، برای مثال اگر رتبه سایت شما در ایران 60 هزار باشد شب بعد به رتبه 50 هزار می رسد.

کاهش تضمینی رتبه الکسا ایران

کاهش تضمیمنی رتبه الکسا سایت شما رو فراهم می کنیم، مهم نیست دامنه شما و سایت شما در حال حاضر چقدر ورودی بگیره، یا اینکه .ir باشد در کمتر از 25 روز فقط شما شاهد تغییرات بزرگی در رتبه الکسا خود خواهید بود، هر رتبه ای که دلخواه شما باشد رو در کمتر از 25 روز به شما ضمانت می دهیم که محقق شود.

دوست دارید رتبه زیر 1000 الکسا ایران باشید؟ دوست دارید که اعتبار شما روتوی گوگل بالا ببریم؟ دوست دارید که سایت های دیگه برای تبلیغات شون به شما درخواست بدن؟ مشتری ها به سایت تون سرازیر بشند؟ودر میان رقبا شما از همه شان در گوگل معتبرتر باشید؟

نمونه غیر طبیعی کاهش رتبه الکسا
نمونه غیر طبیعی کاهش رتبه الکسا در یک روز که توسط ابزار رتبه الکسا سایت میزفا تولز ثبت شده

همه و همه اینها فقط و فقط با کاهش رتبه الکسا سایت شما ممکن می شود. برای اینکه رتبه الکسا سایت خودتان را کاهش بدید نیاز نیست که شما هیچ اقدامی بکنید ما این کار رو برای شما انجام می دیم و به شما ضمانت می دیم که در کمتر از 25 روز این اتفاق برای شما رخ خواهد داد. و اگر نتوانستیم کل مبلغ به حساب شما عودت داده خواهد شد.

تمام بازدید کننده هایی که به سمت سایت شما هدایت می شوند از ایران هستند و با IP ایرانی هستند، برای همین ما به شما تصمین کاهش رتبه الکسا ایران رو می دیم.

آگهی داخل دیوار
آگهی داخل دیوار
متن داخل یک سایت

تعرفه کاهش تضمینی رتبه الکسا

رتبه الکسا زیر 10 هزاررتبه الکسا زیر 5000 الکسا زیر1000 ایرانرتبه الکسا زیر700 ایران
120 هزار ماهانه300 هزار ماهانه1 میلیون ماهانه1 میلیون 800 ماهانه

تعرفه رو خودتون انتخاب کنید، چنانچه رتبه الکسا زیر 1000 ایران می خواید ماهیانه مبلغ 999 هزار تومان، رتبه زیر 10 هزار 299 هزار تومان رتبه زیر 700 ایران 1میلیون و 799 هزار تومان مبلغی است ماهیانه که از شما دریافت می کنیم. و برای زیر 500 و زیر 250 ایران فقط باید تماس تلفنی بگیرید.

افزایش رتبه الکسا تضمینی چرا؟

روش کار ما به این شکل هست که، بازدید های واقعی را به سمت سایت شما هدایت می کنیم و هیچ ضرری به سئو شما نه تنها وارد نمی کند بلکه به خاطر اعتباری که سایت شما نزد گوگل دریافت می کند باعث بهبود سئو سایت شما نیز می شویم. اما مهم تر ازآن این است که رتبه الکسا سایت شما کاهش می یابد و مشتریان به شما خیلی راحت تر اعتماد می کنند و میزان خرید شما افزایش می یابد.

پس همین الان هر کدام از تعرفه های کاهش رتبه الکسا تضمینی رو که می خواهید انتخاب کنید، و کار به ما بسپرید.

پشت پرده، کاهش تضمینی رتبه الکسا

من بالای 10 وب سایت که خدمت تضمینی افزایش رتبه الکسا (به عبارت دیگه بهبود رتبه الکسا و حتی میشه گفت کاهش رتبه الکسا هم میگن) رو می دادن رو بررسی کردم، با دقت شیوه کارشون رو خوندم و با یک عده شون تلفنی حرف زدم. و بعد هم شروع کردم نمونه کار ها و سایت های دیگه ای که به اینها سفارش دادن رو تحلیل کردم، به چی رسیدم؟

این مدل وبسایت هایی که خدمات کاهش رتبه الکسا سایت رو به شما ضمانت می دن، رتبه الکسا سایت شما برای همون یک ماهی که تمدید می کنید کاهش می دن، و همون رتبه الکسا دلخواه شما رو با 15 درصد بدتر یا بهتر شده اش رو به شما خواهند داد.

و تا زمانی که شما تمدید بکنید، تقریبا اون رتبه الکسا برای شما باقی می مونه به محض قطع شدن تمدید شما و پرداخت نکردن اش شما با افت ناگهانی رتبه الکسا روبرو خواهید شد. چرا؟ دلیل اش رو در جلسه 15 کاهش رتبه الکسا و جلسه 18 علت افت شدید رتبه الکسا توضیح دادم. ولی به طور خلاصه :

رتبه الکسا بهتر = بازدید کننده بیشتر

و اگر شما بازدیدهای فیکی که دارید می خرید رو از دست بدید خوب طبیعی هست که رتبه الکسا سایت تون افت شدید خواهد کرد و از دست بره.

حالا سوال مهم: بقیه نمی فهمند که شما از روش فیک استفاده کردید ؟ یا به طور واقعی به این رتبه الکسا رسیدید؟

به راحتی قابل شناسایی خواهید بود که با روش های فیک شما این کار رو انجام دادید، و یک برند سازی منفی برای خودتون اتفاق خواهد افتاد.

من به خاطر مشکلاتی که ممکنه برای سایت میزفا به وجود بیاد نمی تونم عکس ها و اسکرین هایی که می گیرم رو اسم سایت شون رو هم نشون بدم، و یا اسم شون رو توی مقاله بیارم. ولی من یادتون می دم چجوری شما تحلیل کنید و بفهمید که کیا ره صد ساله رو یک شبه طی کردن.

اگر می خوای روی این مدل سایت ها رپورتاژ آگهی بری ، یا می خوای تبلیغ بنری بدی بهشون یا حتی لینک بزاری و … حواست رو به این مدل سایت ها خوب جمع کن گول رتبه الکسا شون رو نخور.

ویدیو زیر رو بشین با دقت تمام ببین، و روش هایی که برای شناسایی یک وبسایت که با روش های فیک رتبه الکسا اش رو کاهش داده رو یاد بگیر که تو هم بتونی بقیه سایت ها رو تحلیل کنی.

وقتی این روش هایی که توی ویدیو بهت گفتم رو یاد بگیری شاید عین من دو شب بشینی و رتبه های الکسا زیر 500 ایران و ببینی کدوم هاشون بازدید دارن می خرن؟ کدوم هاشون رتبه الکسا شون واقعی هست؟

اغلب سایت های زیر 500 ایران در حوزه کاری شون برند هستند، و به اون راحتی که سایت های داخل ویدیو رو با هم دیگه شناسایی کردیم نمیشه این ها رو شناخت، چون اینها برند هستن و کلی مخاطب واقعی و یونیک دارند، اگر از روش فیک استفاده نمی کردند زیر 1000 ایران بودند ولی چون دوست داشتند به کارشون سرعت ببخشند و شاید برای تبلیغات و اسم و رسم رتبه زیر 100 یا 200 ایران دست به خرید بازدید فیک زدن.

این وب سایت ها،شناسایی میشن با همون روش هایی که توی ویدیو قبلی گفتم، اما نه خیلی راحت یکم نیاز به دقت داره.

کدوم وبسایت ها رتبه الکسا شون فیک هست؟

جمع بندی، همون روش هایی که در ویدیو گفتم رو اینجا خلاصه شده می یارم

1: سرعت وبسایت در GTmetrix و سرعت سایت درالکسا ببینید چقدر اختلاف دارند؟

2: وب سایت های مشابه که الکسا برای اون بیزینس معرفی می کنه رو اگه با نسخه پرو ببینید که عالی میشه چون حداقل 30 وبسایت اش رو بهتون نشون می ده و ببینید آیا هم حوزه با این وبسایت که الان شما قصد شناسایی اش رو دارید داره یا نه؟ ( آموزش ویدیویی الکسا پرو رو قبلا در جلسه 13 دادم، حتما اون رو ببینید)

3: کیورد گپ ها، کلمات آسان پیشنهادی الکسا رو براش نگاه کنید ببینید اون کلمات مرتبط با حوزه کاری اش هست یا خیر؟

4: Bounce rate رو نگاه کنید، زیر 50 درصد مشکوک هست ولی اگر زیر 30 نشون می داد خیلی تعجب کنید و برید دنبال بقیه موارد ( الکسا برای سایت های کوچیک بانس ریت رو به شدت اشتباه می زنه. بودن سایت هایی که از هیچ روش فیکی استفاده نکردن و بانس ریت الکسا رو 35 درصد نشون می داده ولی بانس ریت آنالتیکس 75 درصد بوده.

5: درصد مخاطب هایی که از سرچ گوگل وارد وبسایت میشن چقدر هستن؟ اگر درصد ورودی از گوگل خیلی کم بود شک کنید

6: قسمت Site Flow الکسا به شدت شدت شدت مهم هست، نگاه کنید مخاطب ها قبل از اینکه وارد این وب سایت بشند توی چه وبسایتی بودن؟ آیا اون وبسایت ها هم حوزه هستند؟ آیا وبسایتی هست که از گوگل بیشتر مخاطب ها اونجا باشند؟؟ بعد از این که وب سایت مد نظر رو دیدن به چه سایت های دیگه ای می رند؟؟؟؟

اگر با الکسا خوب متوجه نشدید، با سمیلار وب اینکار رو بکنید.

7: سمیلار وب به نمودار میزان بازدید، و درصد ورودی هایی که از گوگل از direct , referal دارن می گیرن رو دقت کنید گوگل برای سایت های زیر 1000 ایران بیشترین میزان ورودی رو خواهد داشت به میزان بقیه کانال های دیگه .

و بعد از اون قسمت referal رو نگاه کنید؛ اگر ریفرال ها واقعی باشند کاربر توی سایت شما می چرخه و نهایت یا از شما خدمتی می ره یا وارد شبکه احتماعی شما میشه یا … ولی بدون هیچ حرکتی باقی نمی مونه.

کاهش رتبه الکسا تضمینی رایگان

حالا می خوای به جای اینکه کلی پولت رو هر ماه بدی و خرید بازدید و ترافیک فیک انجام بدی، بهت روشی رو یاد بدم که تضمینی منجر به کاهش رتبه الکسا سایت تو بشه اون هم بدون پول و رایگان؟؟؟

کافیه، بشینی پای سایت خودت، و هر اطلاعات و دانشی در حوزه کاری ات داری و سوال های که زیاد مشتری ها ازت می پرسند رو به صورت مقاله یا حتی ویدیویی یا حتی به شکل ویس روی سایت ات منتشر کنی.

و همین ویدیو ها و ویس ها رو در سایتی مثل آپارات ، یوتیوب و اینستاگرام بزاری، آدرس وب سایت ات رو هم در پروفایل این سایت ها بزار.

بعد هر مقاله ای که روی وبسایت ات گذاشتی رو در سایت هایی مثل توییتر، لینک دین، فیسبوک و حتی وبلاگ هایی مثل رز بلاگ، بلاگ فا، بلاگ دات ای ار و … هم منتشر کن و باز لینک سایت ات توی اون باشه.

به همین منوال اگه ادامه بدی، رتبه الکسا ات نه تنها کاهش پیدا می کنه که هیچ بلکه توی گوگل برندت مطرح تر میشه و تو ورودی ارگانیک از خود گوگل میگیری و باز مخاطب ها می یان توی سایت ات و سوال های بیشتری رو ازت می پرسند و این چرخه همین طور ادامه داره و مخاطب واقعی واقعی که مشتری تو میشه می یاد سراغت.

ارزش این مخاطب کجا و ارزش یک IP رباتی که هیچ درک و شعوری از بیزینست نداره و حتی هیچ گاه هم ازت خرید نخواهد کرد و تا زمانی که پول بدی برای سایت تو زده میشه کجا؟

تازه توی این روش پول نمی دی و فقط وقت و دانشت رو می زاری پای سایت خودت و رتبه الکسا سایت ات رو تصمینی به روش رایگان کاهش می دی.

سخن آخر

خرید بازدید فیک و استفاده از خدمات سایت هایی که تضمینی رتبه الکسا شما رو کاهش می دن، چه ارزشی خلق خواهد کرد.

اول : فکر کن رتبه شما زیر 1000 ایران بشه و اتفاقا رپورتاژ و تبلیغات هم بگیرید خوب اون کسی که به شما رپورتاژ داده و تبلیغ داده که بازدیدکننده وارد سایت اش بشه با توجه به شرایط واقعی سایت شما که هیچ بازدید واقعی نداره و شما به دروغ زیر 1000 ایران شدید و کل بازدید شما فیک هست!

اون شخص چه گناهی کرده؟ تاوان شما رو پس بده؟

دوم: اونهمه بازدید فیک بزنید، گوگل نمی فهمه؟ هیچ آسیبی به سایت خودتون و سئو اون وارد نمیشه؟ الکسا رو تونستید دور بزنید، گوگل رو چی؟

سوم: همیشه اینقدر پول دارید که هر ماه بخواهید همچین هزینه های سر سام آوری رو برای یک عدد در الکسا خرج کنید؟ بیزینس آنلاین دلش به میزان فروش و مخاطب های واقعی اش که از خدمات رایگان یا پولی اون دارن استفاده می کنند گرم هست، بازدید رباتی و روح چه دلگرمی رو بهتون می ده که هر ماه هزینه هنگفتی رو بابتش بکنید، اون هزینه رو بهتر نیست برای تبلیغات یا برای یک کارمند تون خرج کنید؟

چهارم: می دونم بعد از خوندن این مقاله سراغ اش نمی ری، و گرنه تا اینجای مقاله رو با دقت نمی نشستی بخونی ازت متشکرم تا اینجا رو خوندی و همراه من و میزفا بودی )):

هر سوالی که در این حوزه داشتی، و یا بخشی از ویدیو یا مقاله برات مفهوم نبود حتما در بخش کامنت ها بپرس در کمتر از 24 ساعت بهش جواب داده میشه.

فاطمه درویشی
کی هستم؟ باید بگم هنوز هم خودم نمی دونم. اما میدونم؛ یک سئوکار که عاشق کوهنوردی و کوله گردی و شناس، جدیدا هم دوچرخه سواری. دارای تیپ شخصیتی ENTJ و IFC3 . تمایلاتم:  رهبری و مدیریت  مخفی کردن عدم امنیت  بهره وری  تجربه های چالشی . دغدغه هام؟ کشف خود واقعی ام؛ ثروتمند تر شدن کشاورز ها؛ که سایت زعفروش از دل همین دغدغه ام متولد شد. اگه دوست داری بیشتر درباره من و زندگی کاری من بدونی برو سایت شخصیم؛ این پایین دکمه خونه رو بزنی می ری داخل سایتم!

8 نظر

8 پاسخ

 1. سلام درسته که الکسا جمع شده ولی یه سوال دارم
  پوزیشن در سرچ کنسول بیشتر باشه مثلا20 باشه خوبه یا زیر 10 باشه

  1. سلام
   بررسی پوزیشن در سرچ کنسول کلا کار اشتباه و غلطی هست. زمین تا اسمون باگ داره این عدد.
   با این حال صرف نظر از مورد بالا، هر چقدر عدد پایین تر باشه بهتره.

 2. سلام وقت بخیر . انجام این کار چظور ممکن هست اگر بخواهیم سفارش بدیم

  1. سلام
   توی مقاله اینهمه با دلایل منطقی میگیم این کار نکنید و نخرید، بعدش شما تازه می پرسید لیلی مرد بود یا زن؟

 3. با عرض سلام و تشکر از بابت توضیحاتتون

  با توجه به ایکنه دسترسی الکسا برای کشور تحریم کشده و با vpn فقط به نمودارهای سه ماهه دسترسی داریم، حالا یک سوال داشتم، به چه طریق باید به نمودارهای یک ساله الکسا دسترسی پیدا کنیم

  1. سلام
   قدیم تو نسخه های پولیش تا سه سال رو داشت. الان دیگه نداره.
   ما الان خودمون به کمک ابزاری که طراحی کردیم (https://mizfa.tools) رتبه الکسا رو ثبت میکنیم و هر روز ابزار ما به صورت خودکار الکسای رقبا و خودمون رو ثبت میکنه و برای همیشه نگه میداره.

 4. چقدر خوب و عالی توضیح دادی واقعا لذت بردم ممنونم از شما عالی بود عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حداکثر حجم فایل برای آپلود: 1 مگابایت. فایل‌های مجاز برای آپلود: عکس, ویس, ویدیو, ورد یا پی دی اف, فایل متنی, زیپ. شما می‌تونید برای بهتر پرسیدن سوالتون، عکس یا ویس یا حتی فیلم در بخش نظرات میزفا آپلود کنید. برای ضبط ویس می‌تونید از خود واتس آپ استفاده کنید و بعد اینجا آپلود کنید و برای ارسال عکس هم کافی هست اسکرین شات بگیرید. Drop file here

با موفقیت ثبت شد، میزفا از شما برای عضویت در خبرنامه هفتگی تشکر میکند.

عضویت در خبرنامه هفتگی برای دریافت:

 • فیلم و مقاله رایگان سئو
 • آموزش‌های UX ، GA و GTM
 • مقاله های تخصصی ASP.NET Core
 • اطلاع رسانی از محصولات
فیلم آموزشی asp.net core 2
ترک میزفا خوب نیست!
معرفی جامع‌ترین ابزار سئو در ایران
بالای ۱۰ هزار عضو
PHZpZGVvIHdpZHRoPSI2MDAiIGhlaWdodD0iMzUwIiBwb3N0ZXI9Imh0dHBzOi8vbWl6ZmEuY29tL2Jsb2cvd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMjMvMDUvcG9zdGVyLW1pemZhLXRvb2xzLXZpZGVvLW1pbi5wbmciIGNvbnRyb2xzIHByZWxvYWQ9Im5vbmUiPiANCiAgIDxzb3VyY2Ugc3JjPSJodHRwczovL21pemZhLmNvbS9ibG9nL3dwLWNvbnRlbnQvdXBsb2Fkcy8yMDIzLzA1L21pemZhX3Rvb2xzXzcyMHAubXA0IiB0eXBlPSJ2aWRlby9tcDQiPg0KPC92aWRlbz4=