آموزش سئو مبتدیآموزش افزایش سرعت سایت با ابزار GTMetrix

رفع خطاهای Avoid landing page redirects و Minimize Redirects و Avoid URL redirects

آموزش افزایش سرعت سایت با GTmetri

سلام، از سری دوره‌های آموزش کار با ابزار آنلاین GTmetrix در خدمت شما هستیم. در جلسه قبل درباره  خطا Avoid CSS @import بررسی کردیم در این جلسه قصد داریم درباره مشکلات رایج Avoid Landing Page Redirects و Minimize Redirects در PageSpeed گوگل و همینطور مشکل Avoid URL redirects در YSlow یاهو صحبت کنیم و ببینیم چطور میتونیم این مشکل را در سایت پیدا و رفع کنیم و چرا اصلا این موضوع برای بهینه‌سازی سایت ما مشکل‌ساز است.

هر سه خطای ذکر شده به یک موضوع اشاره می‌کند در Minimize Redirects (حداقل رساندن تغییر مسیرها) و Avoid URL redirects (عدم استفاده از آدرس ریدایرکت شده) اشاره به کل صفحات در سایت دارد ولی در خطای Avoid Landing Page Redirects (جلوگیری از ریدایرکت صفحات فرود) بیشتر اشاره به صفحات و پست‌هایی دارد که اهمیت بالایی برای ما دارند و جز صفحات فرود یا لندینگ پیج (لندینگ پیج چیست) ما محسوب می‌شوند. ما در ادامه مقاله به بررس خطا Avoid Landing Page Redirects و مشکلاتی که ممکن است به وجود آورد می‌پردازیم و با رعایت نکات گفته شده می‌توانید خطاهای موجود در Minimize Redirects و Avoid URL redirects را هم رفع کنید.

خلاصه‌ای از خطا Avoid Landing Page Redirects

نام: Avoid Landing Page Redirects
نوع: سرور
اولویت: بالا
میزان سختی: متوسط
میانگین امتیاز: ۹۸%
[gap height=”15″]

 

تغییر مسیر یا Redirect چیست؟

تغییر مسیر، ریدایرکت یا به انگلیسی Redirect هر سه یک معنا دارد، تغییر مسیرها دستورالعمل‌ها یا روش‌هایی هستند که به‌صورت خودکار بازدیدکنندگان را از یک فایل به فایل یا مکان دیگری منتقل می‌کنند. یا به‌عبارت‌دیگر از یک آدرس (URL) به آدرس دیگر منتقل می‌شود. ریدایرکت به روش‌های متفاوتی انجام می‌شوند. هر یک از این روش‌ها به‌گونه‌ای به‌سرعت صفحه شما آسیب می‌زنند یعنی باعث کاهش سرعت صفحات شما می‌شوند.
سرعت بارگذاری یک سایت، از مهم‌ترین ویژگی‌های مهم آن سایت می‌باشد. و این عمل علاوه بر آن‌که در حس رضایتمندی یک کاربر تاثیر بالایی دارد، در افزایش رتبه در گوگل و موتورهای جستجو نیز، بسیار تاثیرگذار است.

ریدایرکت ها چگونه به سرعت صفحه آسیب می‌زنند؟

آیا تابه‌حال به‌جایی رفته‌اید که بنا به دلایلی نتوانسته‌اید به آن محل وارد شوید و مجبور به رفتن به محل دیگری بشوید؟

ریدایرکت باعث ایجاد یک چرخه درخواست پاسخ اضافی در پروتکل HTTP و در نهایت تاخیر در باز شدن یک صفحه از سایت می‌شود. در بهترین حالت، هر ریدایرکت، یک رفت و برگشت اضافی ایجاد می‌کند و در بدترین حالت ، امکان دارد چندین رفت و برگشت اضافی در پروتکل HTTP نیز به موجود آورد. در نتیجه، شما باید استفاده از تغییر مسیر را به منظور بهبود عملکرد وب سایت خود به حداقل برسانید. ریدایرکت ها باعث کاهش سرعت صفحه شما می‌شوند، زیرا رفتن به صفحه‌ای و سپس تغییر مسیر از آنجا باعث هدر رفتن زمان می‌شود.

با افزایش استفاده مردم از موبایل، مشکل ریدایرکت ها روزبه‌روز بیشتر و بیشتر می‌شود. هر وب‌سایتی که حرکتی در جهت سئو موبایل انجام داده است، باید به ریدایرکت هایی که در صفحاتشان اتفاق می‌افتد توجه کنند. ریدایرکت ها تأثیر زیادی بر کاربران موبایل گذاشته تا کاربرانی که از دسکتاپ استفاده می‌کنند.

شاید شما دلایل خوبی برای ریدایرکت کردن‌ها داشته باشید، اما به یاد داشته باشید که ریدایرکت ها دارای عملکرد به‌خصوص و مشکلاتی مرتبط با سرعت دارند. با حذف هر یک از ریدایرکت ها سرعت بارگذاری صفحه شما افزایش می‌یابد.

فراموش نکنید که HTML فقط بارگذاری نمی‌شود. تقریباً تمامی صفحات نیازمند موارد متعددی برای بارگذاری هستند. شاید تصور کنید در HTML هیچ تغییر مسیری ندارید، اما تصاویر، فایل‌های css و اسکریپت‌های خارجی دچار تغییر مسیر می‌شوند. مطمئن شوید صفحه وب‌سایتتان در حال بارگذاری، چه منابعی را فراخوانی می‌کند. برای این منظور از ابزارهای آنلاین استفاده کنید. مطمئن شوید تمام منابع به نحوی فراخوانی شوند که باعث ایجاد تغییر مسیر نشوند.

ریدایرکت های سمت سرور: سریع، قابل ذخیره‌سازی

ریدایرکت های رایج، 301 و 302 هستند که از HTTP برای توضیح انتقال یک صفحه یا منبع استفاده می‌کنند. از ریدایرکت 301 برای انتقال‌های دائمی و ریدایرکت 302 برای انتقال‌های موقت استفاده می‌شود. هر دو این تغییر مسیرها سمت سرور هستند، به این معنی که از HTTP برای هدایت مرورگر به محل یا فایل دیگری استفاده می‌کنند. مرورگرها به تغییر مسیرهای سمت سرور سریع‌تر از تغییر مسیرهای سمت کاربر رسیدگی می‌کنند و علاوه بر این موقعیت فعلی فایل نیز ذخیره (cache) می‌شود.

ریدایرکت های سمت کاربر: کند، غیرقابل ذخیره‌سازی

تغییر مسیرهایی که از ویژگی http-equiv=refresh یا جاوا اسکریپت استفاده می‌کنند، ممکن است زمان انتظار تغییر مسیر یا مشکلات مربوط به عملکرد را افزایش دهند و از این‌رو نباید مورداستفاده قرار گیرند، و در جهت بهینه سازی سایت استفاده از این ریدایرکت ها توصیه نمی‌شود.

آیا تغییر مسیری اتفاق افتاده است؟

به‌احتمال زیاد تابه‌حال برایتان تغییر مسیر یا ریدایرکت رخ‌داده است. شاید یکی از رایج‌ترین تغییر مسیرها، 301 باشد که باعث انتقال از آدرس بدون www به آدرس با www می‌شود. این نوع از تغییر مسیرها در بهینه سازی سایت همواره پیشنهاد می‌شوند، از این رو بسیاری از افراد از آن‌ها استفاده کرده‌اند.
پس به طور خلاصه توصیه می‌شود که اگر از این نوع تغییر مسیر ها استفاده کنید، و به شکل صحیح در وب سایتتان اجرا کنید زیرا باعث می‌شود گوگل وبسایتتان را بهتر درک کند.

چگونه ریدایرکت ها را بررسی کنیم؟

می‌توانید با استفاده از ابزارهای آنلاین همانند ابزار GTmetrix و یا PageSpeed Insights استفاده کرد و تغییر مسیر های 301 و 302 در صفحاتتان را بررسی کنید.
فرصت خوبی است تا تغییر مسیر صفحاتتان را بررسی کنید و بخش‌هایی که تغییر مسیر در آن‌ها اتفاق می‌افتد را شناسایی کرده و اگر باعث کاهش سرعت صفحات می‌شوند، برای برطرف نمودن آن‌ها چاره‌اندیشی کنید.

توصیه‌هایی از گوگل در مورد ریدایرکت

گوگل توصیه می‌کند تغییر مسیرهایی که ضروری نیستند را حذف کنید. آن‌ها پیشنهاد می‌کنند تغییر مسیرها را به کمک نکات زیر کاهش دهید:

 • هرگز به صفحه‌ای که می‌دانید در آن تغییر مسیر وجود دارد لینک ندهید. (از این جمله برداشت‌های خوبی میشه کرد)
 • هیچ‌گاه از بیش از یک تغییر مسیر برای رفتن به منبع جدیدی استفاده نکنید.

 

حذف تغییر مسیرها

برای حذف تغییر مسیرها کافی است مراحل زیر را طی کنید:

 

 1. تغییر مسیرها را بیابید
 2. دریابید که چرا وجود دارند
 3. بررسی کنید که چگونه روی سایر تغییر مسیر ها تاثیر می‌گذارند یا از آن‌ها تأثیر می‌گیرند
 4. اگر به آن‌ها نیازی نیست حذفشان کنید
 5. اگر روی سایر تغییر مسیر ها تأثیر می‌گذارند یا از آن‌ها تأثیر می‌گیرند آن‌ها را به‌روزرسانی کنید
 6. اگر سایتتان از امنیت مناسبی برخوردار است، از HSTS برای حذف تغییر مسیرهای SSL استفاده کنید

پاک کردن تغییر مسیرهای پی‌درپی

اغلب مواقع لازم است زنجیره به وجود آمده از تغییر مسیرها را پاک‌ کنید. نمونه‌ای از این مورد، زمانی است که از سایت بدون www به سایت با www تغییر مسیر می‌دهید سپس تمام ترافیکتان را به https منتقل می‌دهید.
به عنوان مثال کاربری را که “mizfa.com” تایپ کرده است به www.mizfa.com هدایت کنید و ناگهان به “https:www.mizfa.com” منتقل شود.
راه‌حل این مشکل این است که مطمئن شوید که با تغییر مسیر، به‌جای رفتن از آدرس بدون www به با www به https://www منتقل شوید. هدف این است که مطمئن شوید سایت شما از تغییر مسیرهای متوالی و پی‌درپی در امان باشد و تغییر مسیرها به‌صورت صحیح و منطقی باشد.

Minimize Redirects
نمونه از ارور Minimize Redirects

موتورهای جستجو از جمله گوگل رفتارهای مختلفی نسبت به آدرس‌های زیر دارند و ار آدرس را یک دامنه جداگانه به حساب می‌اورند و اگر همانند مثال بالا سایت شما با ادرس https باز می‌شود ولی در داخل صفحات از http استفاده کردید یک نوع خطا در بهینه سازی سایت به حساب می‌آید.

http:// www.mizfa.com
https:// www.mizfa.com
http:// mizfa.com
https:// mizfa.com

راستی آخرین باری که برای وارد شدن به سایتی www تایپ کردید چه زمانی بوده است؟ آخرین باری که www در موبایلتان تایپ کردید کی بوده است؟ حال فکر می‌کنید برای بهینه سازی یک سایت آدرس با www باشد بهتر است یا بدون www؟ کامنت کنید.

مشکلات سایت histats در ریدایرکت

متاسفانه سایت‌های ایرانی بسیاری از ابزار آمارگیر histats.com استفاده می‌کنند درحالی که این ابزار مشکلات زیادی در جهت بهبود سرعت سایت ایجاد می‌کند، برای درک بهتر این موضوع ما کد مربوط به آمارگیر سایت های‌استیت را تست کرده و قبل و بعد آن را در عکس زیر مشاهده می‌کنید:

gtmetrix-Compare-Reports
سمت چپ همراه با کدهای histats و سمت راست بدون کدهای histats

قطعا تعجب خواهید کرد که یک سایت آمارگیر چقدر می‌توانید باعث کندی سایت شود. ابزار histats موارد زیر را تحت شعاع خود قرار می‌دهد:

 • Leverage browser caching
 • Minimize redirects
 • Minimize request size
 • Add Expires headers
 • Avoid URL redirects
 • Compress components with gzip
 • Make fewer HTTP requests
 • Reduce DNS lookups
 • Use cookie-free domains

 

 

pagespeed
مقایسه در page speed – سمت راست سایت با کد histats و سمت چپ سایت بدون کد histats
[gap height=”15″]
yslow
مقایسه در YSlow – سمت راست سایت با کد histats و سمت چپ سایت بدون کد histats
[gap height=”15″]

نمونه ریدایرکت‌هایی که این سایت وجود می‌اورد و با حذف کد آن تمام این ریدایرکت های اضافه که باعث کاهش سرعت سایت شده بودند  حذف خواهد شد

Redirect
نمونه Redirect های اضافه

نتیجه: توصیه می‌شود از ابزارهای آمارگیر معتبر نیز استفاده کنید که باعث کندی سرور سایت شما و افزایش زمان لود سمت کاربر نشود، مثلا ابزار histats باعث افزایش زمان لود و کاهش سرعت سمت سرور می‌شود و یا حاصل استفاده از پلاگین WP Statistics باعث استفاده بی‌رویه از منابع سرور سایت میگردد حتی این پلاگین به گفته سایت معتبر sucuri مشکلات امنیتی و خطر حمله به شکل SQL Injection دارد. بنابراین انتخاب اینکه از چه ابزاری برای آنالیز سایت خود استفاده کنیم بسیار در تجربه کاربری اهمیت دارد (تجربه کاربری یعنی چه)، ابزار analytics گوگل شاید می‌توان گفت بهترین، دقیق‌ترین و بهینه‌ترین ابزار برای آنالیز سایت و دریافت آمار است.

 

[gap height=”15″]

جمع‌بندی ارور Avoid landing page redirects

با رشد روزافزون استفاده از موبایل، افزایش سرعت سایت به‌مراتب از اهمیت بیشتری برخوردار شده است. ازاین‌رو جلوگیری از تغییر مسیرها و ریدایرکت های غیرضروری و کاهش خطاهای همانند Avoid landing page redirects و Minimize Redirects و مدیریت آن‌ها با ابزارهای آنلاین سئو، نسبت به گذشته مهم‌تر شده است و حل مشکل سرعت سایت یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موتورهای جستجو است بنابراین می‌توان از راهکارهای ارائه‌شده توسط گوگل یا دیگر منابع استفاده کرد.

اگر سوالی داشتید حتما در انجمن میزفا مطرح کنید. این جلسه از آموزش GTmetrix هم به پایان رسید در جلسه  بعد به معرفی Combine images using CSS sprites در pagespeed  گوگل میپردازیم. با ما همراه باشید.

برچسب ها

پوریا آریافر

اولین کسب و کار آنلاین خودم را در فیسبوک راه‌اندازی کردم و در سال ۲۰۱۱ یکی از پرتعامل‌ترین صفحات فارسی با ۸۰ هزار فالور فعال را داشتم. سپس وارد دنیای شبکه شدم و در انتهای سال ۲۰۱۲ مدرک MCSE مایکروسافت را دریافت کردم، در دوران خدمت سربازی مسئول بهینه سازی یک وبسایت خبری معتبر شدم و آشنایی با سئو را آموختم و در سال ۲۰۱۴ توانستم به رتبه ۴۰۰ الکسا نزدیک کنم. برخلاف میل درونی، وارد دانشگاه شدم و سه ساله در مقطع کارشناسی IT فارغ التحصیل شدم، در همان سال بزرگ‌ترین کانال تلگرامی IT با ۴۰ هزار عضو را داشتم، که فروختم تا بتوانم تمرکز را فقط بر روی سئو بگذارم، فعالیت‌های سئو به شکل تخصصی بنده در قالب پروژه‌های مختلف و آموزش‌های حضوری و غیرحضوری در دفتر میزفا و دانشگاه علامه طباطبایی تهران صورت ‌می‌گیرد، تجربه بهینه سازی موفقی در بهبود UX و CRO پروژه‌های سئو کسب کرده‌ام. در همه ابزارهای گوگل به جز adwords تسلط کاملی دارم. عاشق کسب تجربه های جدید هستم. راز پیشرفت در هر کاری را یادگیری و یاددادن می‌دانم و میزفا که در اواخر ۲۰۱۶ راه‌اندازی شده، می‌تواند چنین بستر مناسبی را فراهم کند. نقد و بازخوردهای سازنده شما، جوهر تلاش‌های مستمر ماست تا یک قدم خودمون بهبود بدیم. منتظریم ...

نوشته های مشابه

‫32 نظرها

 1. سلام یه سایت تاسیساتی رو چه جوری باید سئو کنیم؟؟؟؟؟؟
  آخه مطلب داخلش نمیزاریم و فقط یه شماره هستش که هر کی به مشکل برخورد زنگ بزنه یه صفحه ساده با شماره هستش همین
  راستی اگه بخوام شما سئو کنید.سئو میکنید. هزینش چقدر میشه؟؟؟
  میخوام با کلمه کلیدی موتور خونه اول باشه.ممنون

  1. سلام محمدحسین. وقت بخیر. میتونید از دوره سئو جامع ما استفاده کنید. رایگانه و بسیار مفید و خلاصه وار
   متاسفانه در حال حاضر پروژه سئو جدید نمیتونیم انجام بدیم چون ظرفیت محدودی داریم و تکمیل شده. با این حال میتونید قدم های اولیه رو خودتون بردارید.
   بهترین ها رو براتون ارزو میکنم.

 2. سلام جناب آریا فر
  بنده سایتم را در جی تی متریکس امتحان کردم اروری بهم داده و با کوچک کردن عکس ها نتونستم ایراد را بر طرف کنم
  امکانش هست مشکل سایت رو به بنده اطلاع دهید که به رفع ان بپرادازم

 3. سلام خسته نباشید من با مقاله های شما تونستم ssl سایت ورئپرسیم رو فعال کنم اما متاسفانه یک مشکل دارم اونم این ارور Avoid Landing Page Redirects در سایت جی تی متریکس هستش که از آدرس سایتم ایراد میگیره به این صورت.
  ****
  خواهشا راهنماییم کنید. بعضی ها میگن حذفش کن خب من باید چی رو دقیقا حذف کنم اگه عکس یا یه فایل میشه میشه حذف کرد ولی آدرس سایت رو من باید از کجا حذف کنم.ممنون میشم راهنماییم کنید.؟

  1. سلام محمدحسین عزیز.
   سایت شما هیچ مشکلی نداره. شما باید ادرس سایتت رو در gtmetrix به صورت https و بدون www انالیز کنی چون سایت تو با https و بدون www باز میشه. این مورد تست کن اون موقع متوجه میشی که خطایی نداری. من الان بررسی کردم مشکلی نداشت.

 4. سلام آقای آریافر
  از آموزش های خوبتون خیلی ممنونم. مخصوصا پادکست هایی که منتشر کردید خیلی عالی بود. یک سوال داشتم.
  ارور minimize redirect که مربوط به برنامه چت آنلاین میشه چطور میشه برطرف کرد

  https://code.tidio.co/iojuq4xdtqvhatdmejpllzddzfkmx7zs.js
  https://widget-v4.tidiochat.com/iojuq4xdtqvhatdmejpllzddzfkmx7zs.js
  https://widget-v4.tidiochat.com/1_8_1/static/js/render.c8cef421b75aea23e19a.js
  1. سلام حمیدرضا عزیز. خوشحالم مورد پسند شما واقع شده.
   درباره آدرس هایی که خارج از سایت شما هست نمیتونید مگر موارد حرفه ای که با gtm بشه تنظیم کرد که خارج از بحث این مقاله هست.

 5. سلام.
  بسیار سپاسگزارم. با پاک کردن histate به طرز چشمگیری معیارهای gtmetrix تغییر کرد.
  خیلی لطف کردید.

  1. سلام سید جان. خواهش میکنم. خوشحالیم براتون مفید بوده. پیشنهاد میکنم برای آنالیز از ابزار گوگل آنالیتیکس استفاده کنید خیلی بهتر هست. موفق باشید.

 6. با سلام . خسته نباشید . ببخشید ی سوال داشتم . من اگه بخوام هم دامینم از www به دامین بدون www ریدایرکت بشه و هم از http به https ریدایرکت بشه باید چه کدی را قرار بدم توی htaccess ؟

  و ی مشکل دیگه دارم تو جی تی متریکس :
  Remove the following redirect chain if possible:

  *****
  که اصلا من قالبم رو تغیر دادم و الن یه چیز دیگست ولی الان تصاویر قالب قبل رو نشون داده و وقتیم که قالب قبلی یعنی همین haylimoviez رو حذف میکنم ارور 404 میده!!میشه راهنمایی کنید

  1. سلام دوستم. در مورد اول مقاله کد ریدایرکت ۳۰۱ مطالعه بفرمایید. مورد دوم هم بررسی شد و سایت شما چنین مشکلی اصلا نداره. هر چند اگرم داشت ممکنه از کش باشه.

 7. سلام به کارشناسان عزیز
  متاسفانه من متوجه نمیشم الان برای من همچین اروری داده
  Avoid landing page redirects for the following chain of redirected URLs.

  و من نمیدونم کجا باید برم آدرس رو عوض کنم شما خوب توضیح دادید اما نگفتین برم تو سی پنل ؟ تو محیط وردپرس ؟ مسیر رو لطفا بگید و اونجا چه تغییری باید بدم که ارور برطرف بشه

  1. سلام، درمان کلی این مشکل اشاره شده. لطفا مقاله رو با دقت مطالعه کنید و همینطور نظرات رو، ولی اگر انتظار دارید که یک راه حل دقیق متناسب با سایت شما گفته بشه باید بگم در مقاله امکانش نیست چرا که برای هر سایتی ممکنه مسیرهای مختلفی برای رفع این مشکل نیاز داشته باشه.

  2. منم همچی مشکلی دارم
   مقالتون مقالتون مشکل رو گفته اما راحل رو نگفته

   1. علی جان متاسفانه امکانش نیست. به اندازه تمام سایت‌های دنیا که ما نمیتونیم راه حل بدیم. برای هر سایتی فرق داره، کد جادویی هم نداریم که به شما بدیم مشکلت رو حل کنی و هیچ سایتی هم نداره. اصولا باید منطقی برخورد کرد با مشکلات چرا که حل هر مشکل و خطایی شبیه به هم نیست. پیشنهاد میشه کمی کنجکاوی به خرج بدید و تلاش کنید. درک درست صورت مسئله ۵۰ درصد راه حل است و وقتی صورت مسئله رو متوجه میشی حل کردنش هم برات راحت تره. ۵۰ درصد راه رو سعی کردیم ما بریم و ۵۰ درصد رو هم باید خودتون زحمت بکشید برید.
    هر چند راه حل کلی گفته شده و اگر نظرات توجه کنی بسیاری تونستن حل کنن ولی خب متاسفانه همه دنبال راه حلی هستند که بسیار ساده باشه و نیاز به فکر کردن نداشته باشه و برای این خطا چنین راه حلی وجود نداره.
    موفق باشی

 8. سلام
  خسته نباشید
  در مورد خطای Minimize redirects سوال داشتم
  من برای سایتم از گواهی مجانی ssl استفاده کردم و بعد از اون هر چی عکس آپلود کردم شامل این خطا شده و در قسمت آپلود وقتی به جای http ، https رو میزنم درست میشه از وردپرس استفاده می‌کنم
  برای رفع این مشکل باید چی‌کار کنم ؟

  1. با سلام، و همچنین شما دوست عزیز
   مشکل شما رو ما در متن مقاله دربارش نوشتیم و خوشحال میشیم مقاله رو با دقت مطالعه کنید. وقتی سایت شما https باشه و شما http عکس قرار بدید درواقع عمل ریدایرکت صورت میگیره و نباید ریدایرکت های بی دلیل در سایت باشه و بهتر است اجتناب کنید.
   ممنون از حضورتون، موفق و پایدار باشید

 9. سلام
  من این مقاله را مطالعه کردم
  اما من نمیدانم چطوری مشکلات این ارور را برطرف نمایم
  این ریدایرکت ها را من ایجاد نکردم

  Remove the following redirect chain if possible:
  
    http://domain.ir/images/demo/soroush.png
    http://www.domain.ir/images/demo/soroush.png
  
  Remove the following redirect chain if possible:
  
    http://domain.ir/images/logo.png
    http://www.domain.ir/images/logo.png
  
  Remove the following redirect chain if possible:
  
    http://domain.ir/media/plg_jchoptimize/cache/css/2144fb255f03d9c12be1e1770c52d099_0.css
    http://www.domain.ir/media/plg_jchoptimize/cache/css/2144fb255f03d9c12be1e1770c52d099_0.css
  1. سلام، موقع استفاده از عکس‌ها اگر سایتون با www باز میشه ادرس رو هم با www درج کنید و برعکس. مثلا میزفا بدون www باز میشه پس ادرس عکس‌ها رو هم بدون www در هر جا درج میکنم.

 10. سلام
  سایت من یه خطای Minimize redirects داره و در Avoid URL redirects هم همون خطا تکرار شده است.هرکاری میکنم نمیتونم این خطا را رفع کنم و اصلا مشخص نیسد کدوم فایل باعث میشه این خطا میده
  فقط به مسیر قالب سایت اشاره میکنه
  ادرس سایتم اینه : alinmobile.com
  با آیدی تلگرامتون تماس گرفتم گفتید در سایت مطرح کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور خطا را رفع کنم
  خیلی درگیر این موضوع شدم

   1. سلام
    وقتتون بخیر
    در مورد رفع خطاهای Avoid landing page redirects و Minimize Redirects و Avoid URL redirects مزاحم شدم
    قبلا ادرس سایتمو برای شما فرستادم گفتید لازم نیس رفع بشه ولی الان یکم انگار روی بهینه سازی تاثیر گذاشته
    لطفا اگه براتون مقدوره یه راهنمایی کنید چطوری این مشکل رو پیدا و رفع کنم

    1. سلام، ما برای این خطاها مقاله داریم، مقالات مورد نظر رو بخونید.

 11. سلام ارور رو خوب توضیح دادید ولی نگفتید به چه صورت باید رفعش کنیم چکار کنیم برای رفع ؟
  تشکر

  1. درود
   لطفا با دقت بالاتری مطالعه کنید چرا که اصل راه حل گفته شده.

   1. ببخشید حالا نمیشه یک راه جزئی تر بگید والا من سه بار خواندم مقاله را ولی متوجه نشدم باید دقیقا چه کاری انجام بدم
    لطفا یک بررسی کنید بگید اینو چطور باید رفع کرد حداقل یک راه حل جزئی بگید شاید مشکل من حل شد
    آدرس سایت من
    ***
    هست
    با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سایت خود را در گوگل مدیریت کنید + ۱۵ ساعت فیلم آموزشیجزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید
بستن
با موفقیت ثبت شد، میزفا از شما برای عضویت در خبرنامه هفتگی تشکر میکند.

عضویت در خبرنامه هفتگی برای دریافت:

 • فیلم و مقاله رایگان سئو
 • آموزش‌های UX ، GA و GTM
 • مقاله های تخصصی ASP.NET Core
 • اطلاع رسانی از محصولات
ترک میزفا خوب نیست!
دوره سئو، رایگان شد.
یک چیز متفاوت تجربه کنید
کاراکتر اشاره گر
دوره سئو، رایگان شد.
یک چیز متفاوت تجربه کنید
کاراکتر اشاره گر